Lijn 231 Recklinghausen Hauptbahnhof - Waltrop Am Moselbach
Buslijn 231 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 231 rijdt van Recklinghausen Hauptbahnhof via Recklinghausen Nordviertel, Oer-Erkenschwick Maritimo, Oer-Erkenschwick Stadtmitte, Datteln Horneburg, Datteln Meckinghoven en Waltrop Hebewerk naar Waltrop Stadtmitte.
Dienstregeling
- De gehele week wordt na circa 21:00 uur 1x/uur tussen de haltes Recklinghausen Hauptbahnhof, Im Romberg en An der Feuerwache gereden als vaste lijndienst en 1x/uur van tussen de haltes Berliner Platz naar Am Moselbach als belbus. De belbusritten rijden richting Waltrop niet via de Klosterstraße.
- Voor 21:00 uur rijden alle ritten van Recklinghausen via de Gleiwitzer Straße naar Waltrop.
- Op zondag na circa 11:00 uur wordt de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Recklinghausen, Hauptbahnhof | ||
Recklinghausen, Hauptbahnhof Osteingang | ||
Recklinghausen, Campus Blumenthal | ||
Recklinghausen, Buddestraße | ||
Recklinghausen, Gleiwitzer Straße | ||
Recklinghausen, Schneewittchenring | ||
Recklinghausen, Börster Weg | ||
Recklinghausen, Im Romberg | ||
Recklinghausen, Altenheim Sankt Hedwig | ||
Recklinghausen, Tellstraße | ||
Recklinghausen, Nordfriedhof | ||
Recklinghausen, Oerbrücke | ||
Recklinghausen, Lange Wanne | ||
Recklinghausen, Devensstraße | ||
Recklinghausen, Hof Schürmann | ||
Oer-Erkenschwick, Alt Oer | ||
Oer-Erkenschwick, Oer Mitte | ||
Oer-Erkenschwick, Schulstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Friedhofstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Jahnstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Buchenstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Birkenweg | ||
Oer-Erkenschwick, Maritimo | ||
Oer-Erkenschwick, Ulmenstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Waldfriedhof | ||
Oer-Erkenschwick, Blumenstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Hünenplatz | ||
Oer-Erkenschwick, Grevelstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Knappenstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Von-Waldthausen-Straße | ||
Oer-Erkenschwick, Berliner Platz | ||
Oer-Erkenschwick, Halluinstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Lortzingstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Schumannstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Bachstraße | ||
Oer-Erkenschwick, An der Feuerwache | ||
Oer-Erkenschwick, Postamt | ||
Oer-Erkenschwick, Ludwigstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Walterstraße | ||
Oer-Erkenschwick, Verbandsstraße | ||
Datteln, Wilhelmstraße | ||
Datteln, Schloß Horneburg | ||
Datteln, Landwehrring | ||
Datteln, Dahlstraße | ||
Datteln, Neuer Weg Nummer 47 | ||
Datteln, Neuer Weg | ||
Datteln, Bahnhof | ||
Datteln, Wittener Straße | ||
Datteln, Am Alten Hebewerk | ||
Waltrop, Hebewerk | ||
Waltrop, Zur Schwarzen Kuhle | ||
Waltrop, Schwarzer Weg | ||
Waltrop, Recklinghäuser Straße Nummer 237 | ||
Waltrop, Lohburger Straße | ||
Waltrop, Oberwiese | ||
Waltrop, Franzstraße | ||
Waltrop, Krankenhaus | ||
Waltrop, Rathaus | ||
Waltrop, Schützenstraße | ||
Waltrop, Ziegeleistraße | ||
Waltrop, Am Moselbach |
Geschiedenis
Op 7 januari 2016 werd de halte Feldstraße hernoemd in Landwehrring.
Op 8 januari 2017 kwam de halte Recklinghausen Hauptbahnhof Osteingang te vervallen wegens langdurige werkzaamheden.
Op 7 augustus 2017 werd de route in Datteln en Waltrop gewijzigd door werkzaamheden aan de Hebewerkbrücke.
Op 20 april 2020 werden de werkzaamheden in Recklinghausen afgerond waardoor de halte Recklinghausen Hauptbahnhof Osteingang weer bediend kon worden.
Op 12 augustus 2020 werden de werkzaamheden aan de Hebewerkbrücke afgerond waardoor tussen Datteln en Waltrop weer de reguliere route gereden kon worden.
Halte | ||
Datteln, Landwehrring | ||
Datteln, Bahnhofstraße | ||
Datteln, Klosterstraße | ||
Datteln, Wittener Straße | ||
Datteln, Bahnhof | ||
Datteln, Neuer Weg | ||
Datteln, Böckenheckstraße | ||
Datteln, Am Holtgraben | ||
Waltrop, Franzstraße | ||
Waltrop, Franzstraße |