Lijn 21 Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek
Buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Almelo |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2003 |
Voorganger(s) | 21 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van Almelo Centraal Station via Centrumplein, Ziekenhuisgroep Twente, Windmolenhoek en Centrumplein weer terug naar het Centraal Station.
Dienstregeling
- De route in de tegengestelde richting wordt gereden door lijn 22.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal Station (gekoppeld aan lijn 23) | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Frederik van Eedenstraat | ||
Almelo, Stadion | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Ziekenhuisgroep Twente | ||
Almelo, De Ara | ||
Almelo, De Boerenzwaluw | ||
Almelo, Nieuw Witvoet | ||
Almelo, De Taling | ||
Almelo, De Specht | ||
Almelo, De Patrijs | ||
Almelo, De Putter | ||
Almelo, De Mees | ||
Almelo, De Kolibrie | ||
Almelo, De Hop | ||
Almelo, Winkelcentrum Windmolenbroek |
Geschiedenis
Op 14 december 2003 kreeg elke wijk van Almelo zijn eigen lijnnummering. De lijnen 21 en 22 gingen voortaan van/naar Windmolenbroek rijden.
Met ingang van de dienstregeling 2009 is besloten, om de bedieningstijden van de lijnen 21/22 en 23/24 om te wisselen. Dit werd gedaan voor een betere doorstroming en vanwege het passagiersaanbod. Hierdoor werden lijnen 22 en 24 de "stamlijnen" en de 21 en 23 de aanvullende lijnen.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over van Connexxion.