Lijn 193 Zutphen Station - Vorden Station
Buurtbuslijn 193 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur - 1x/1,5 uur |
Dal | 1x/1,5 uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur - 1,5 uur ('s ochtends: belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 193 rijdt van Zutphen via Warnsveld, Vierakker en Wichmond naar Vorden.
Doordeweeks rijden de laatste 3 ritten rijden tot Wichmond. Op zaterdag rijdt 1 rit in beide richtingen niet langs 'Van den Brink' in Wichmond. In de avonduren, opzaterdagochtend en op zondag rijdt er een belbus tussen Zutphen en Wichmond.
Route
Halte | ||
Zutphen, Busstation | ||
Zutphen, Rijkenhage | ||
Zutphen, Berkelsingel | ||
Zutphen, Watertoren | ||
Zutphen, Oude Begraafplaats | ||
Warnsveld, N.H. Kerk | ||
Warnsveld, Den Bouw | ||
Warnsveld, Scheperkamp Winkelcentrum | ||
Warnsveld, Klooster | ||
Warnsveld, Leesten | ||
Warnsveld, Ooyerhoekseweg | ||
Zutphen, Gelre Ziekenhuizen | ||
Zutphen, Gelderhorst | ||
Vierakker, De Vlieg | ||
Wichmond, Dorpsstraat | ||
Wichmond, Postkantoor | ||
Wichmond, Van den Brink | ||
Vorden, Kasteel Hackfort | ||
Vorden, De Wehme | ||
Vorden, Centrum | ||
Vorden, Station |
Geschiedenis
Lijn 193 is op een onbekend moment ontstaan.
Op 30 mei 1999 fuseerde Oostnet (samen met NZH, Midnet en ZWN) tot Connexxion. Het voormalige GVM-deel werd op die datum omgevormd tot Syntus, dat daarmee ging rijden in de Achterhoek. Op een later moment werd de route in Vorden en Warnsveld lichtjes aangepast.
Voormalige route in Vorden in 1999
Halte | ||
van/naar Wichmond | ||
Vorden, Villa Nuova | ||
Vorden, De Boonk | ||
Vorden, Centrum | ||
Vorden, Station |