Lijn 157 Alkmaar Station - Tuitjenhorn Sportlaan (-2008)
Voormalige buslijn 157 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance, Berkhof ST2000NL |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 157 reed van Alkmaar via Koedijk, Schoorldam en Warmenhuizen naar Tuitjenhorn.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Gerechtsgebouw | ||
Alkmaar, Voltastraat | ||
Koedijk, Vlotbrug / N9 | ||
Koedijk, Overzetveer | ||
Schoorldam, Teuglaan | ||
Schoorldam, Steenfabriek | ||
Schoorldam, Westfriesedijk | ||
Schoorldam, Camping De Rekere | ||
Schoorldam, Bosje | ||
Warmenhuizen, Van Wonderen | ||
Warmenhuizen, Oude Wal | ||
Warmenhuizen, Vijfven | ||
Warmenhuizen, Schelphoek | ||
Warmenhuizen, Stationsstraat | ||
Warmenhuizen, De Baan | ||
Warmenhuizen, Maasweid | ||
Warmenhuizen, Dergmeerweg | ||
Warmenhuizen, Oostwal | ||
Tuitjenhorn, Kuiperstraat | ||
Tuitjenhorn, Stiegerstraat | ||
Tuitjenhorn, St. Jozefpark | ||
Tuitjenhorn, Sportlaan |
Geschiedenis
Deze lijn vindt zijn oorsprong bij de NZH.
In de dienstregeling 1999/2000 werd Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de lijn uitgebreid met een spitstraject tussen Tuitjenhorn en Schagen, daarnaast ging de lijn in het weekend verder rijden naar Kalverdijk.