Lijn 42 Emmen Station - Ter Apel Busstation
Buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Ü |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur (LijnBelBus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Emmen, via Emmerschans, Emmererfscheidenveen, Emmer Compascuum, Munsterseveld, Roswinkel en De Maten naar Ter Apel.
Wanneer er een halfuursdienst wordt gereden, wordt er 1x/uur via Munsterseveld gereden en 1x/uur via Barnflair. In de avonduren, vakanties en weekend wordt er maar tot Munsterscheveld gereden, waarbij er aansluiting is op een LijnBelBus richting Roswinkel en Ter Apel.
Route
Halte | ||
Emmen, Station NS | ||
Emmen, Weerdingerstraat | ||
Emmen, Centrum | ||
Emmen, Wilhelminastraat | ||
Emmen, Van Schaikweg | ||
Emmen, Boermarkeweg 23 | ||
Emmen, Ziekenhuis | ||
Emmen, Emmerdennen | ||
Emmen, Boslaan | ||
Emmerschans, Emmerhoutstraat | ||
Emmerschans, Rondweg | ||
Emmererfscheidenveen, Weg naar Kanaal | ||
Emmererfscheidenveen, Kanaal A 11 | ||
Emmererfscheidenveen, Kanaal A 38 | ||
Emmererfscheidenveen, Kanaal A 55 | ||
Emmererfscheidenveen, Kanaal A 93 | ||
Emmererfscheidenveen, Kanaal A 84 | ||
Emmererfscheidenveen, 1e Verbindingsweg | ||
Emmererfscheidenveen, 2e Verbindingsweg | ||
Emmererfscheidenveen, 3e Verbindingsweg | ||
Emmererfscheidenveen, Kanaal A NZ 223 | ||
Emmer Compascuum, Runde ZZ 3 | ||
Emmer Compascuum, Schuttingslaan | ||
Emmer Compascuum, Gruinten | ||
Emmer Compascuum, Berkenlaan | ||
Emmer Compascuum, De Spoel | ||
Emmer Compascuum, Hoofdkanaal WZ | ||
Emmer Compascuum, Hoofdkanaal WZ 38 | ||
Emmer Compascuum, Klein Draaigie | ||
Munsterscheveld, Brug | ||
Munsterscheveld, Wissenweg | ||
Munsterscheveld, Achterweg | ||
Roswinkel, Roswinkelerstraat 103 | ||
Roswinkel, Roswinkelerstraat 93 | ||
Roswinkel, Roswinkelerstraat | ||
Roswinkel, Roswinkelerstraat 57 | ||
Roswinkel, Roswinkelerstraat 153 | ||
Roswinkel, Zanddijk | ||
Maten, Zanddijk 30 | ||
Maten, Zanddijk 24 | ||
Ter Apel, Moersloot 57 | ||
Ter Apel, Moersloot 35 | ||
Ter Apel, Hille | ||
Ter Apel, De Runde | ||
Munsterscheveld, Brug 1 | ||
Munsterscheveld, Brug 2 | ||
Munsterscheveld, Brug 3 | ||
Munnekemoer, Munnekemoer Oost 95 | ||
Munnekemoer, Munnekemoer Oost 56 | ||
Barnflair, Sluis 8 | ||
Barnflair, Barnflair Oost 66 | ||
Barnflair, Sluis 7 | ||
Ter Apel, Oosterstraat 82 | ||
Ter Apel, Ruiten-A Kanaal | ||
Ter Apel, Schotslaan | ||
Ter Apel, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn reed al bij Arriva in de dienstregeling 2003. Destijds werd op maandag t/m vrijdag buiten de vakanties 1x/uur het hele traject gereden, waarbij om en om via Roswinkel of Barnflair werd gereden. In de vakantieperioden, de avonduren en op zaterdag werd vanaf Emmen tot Munsterscheveld gereden, met aansluiting op een belbus naar Ter Apel. In de late avonduren en op zondag de gehele dag werd het hele traject 1x per 2 uur als belbus gereden.