Lijn
|
Route
|
Bijzonderheden
|
1
|
station Nijmegen – Malden – Molenhoek
|
Rijdt maandag tot en met zaterdag overdag 2x per uur
|
2
|
Weezenhof – station Nijmegen Dukenburg – station Nijmegen – Plein 1944
|
Rijdt 2 tot 6x per uur; rijdt vakantiedienstregeling
|
3
|
Wijchen – station Nijmegen Dukenburg – station Nijmegen Heyendaal – station Nijmegen – St. Maartenskliniek
|
Rijdt 2x per uur; rijdt ’s avonds en op zondag 1x per uur
|
4
|
Wijchen – station Nijmegen Dukenburg – station Nijmegen Heyendaal – station Nijmegen – St. Maartenskliniek
|
Rijdt 2x per uur; rijdt ’s avonds en op zondag 1x per uur
|
5
|
Beuningen – Weurt – station Nijmegen – Heilig Landstichting – Groesbeek – Breedeweg/De Horst
|
Rijdt 2 tot 4x per uur; rijdt buiten vakantie in ochtendspits extra ritten vanuit Beuningen naar station Nijmegen
|
6
|
station Dukenburg – station Nijmegen – Neerbosch Oost
|
Rijdt 2 tot 6x per uur; rijdt vakantiedienstregeling
|
7
|
station Dukenburg – station Nijmegen – Brakkenstein
|
Rijdt 2 tot 4x per uur; rijdt vakantiedienstregeling
|
8
|
Berg en Dal – station Nijmegen – Hatert
|
Rijdt 2 tot 4x per uur; rijdt vakantiedienstregeling
|
9
|
station Nijmegen – station Nijmegen Heyendaal – Overasselt – Nederasselt – Grave
|
Rijdt 2x per uur; rijdt ’s avonds en in het weekend 1x per uur; dienst eindigt rond 21:30
|
10
|
station Nijmegen – station Nijmegen Heyendaal – Heyendaal – station Nijmegen Heyendaal – station Nijmegen
|
Rijdt maandag tot en met vrijdag overdag 4 tot 15x per uur; rijdt vakantiedienstregeling; lijn wordt Heyendaalshuttle genoemd
|
11
|
station Nijmegen – station Nijmegen Heyendaal – station Nijmegen Dukenburg – Beuningen
|
Rijdt maandag tot en met zaterdag overdag 2x per uur; rijdt zaterdag alleen tussen Nijmegen Dukenburg en Beuningen
|
24
|
station Nijmegen – Winkelsteeg
|
Rijdt maandag tot en met vrijdag overdag 3 ritten in beide richtingen
|
25
|
Lent - station Nijmegen - Groesbeek
|
Rijdt 2x per uur in de spits
|
30
|
station Nijmegen - station Nijmegen Lent - Oosterhout
|
Rijdt 2x per uur; rijdt 's avonds en op zondag 1x per uur
|
31
|
station Nijmegen – station Nijmegen Lent – Oosterhout – Elst – Elden – station Arnhem
|
Rijdt 2x per uur; rijdt ’s avonds en op zondag 1x per uur
|
32
|
station Nijmegen – Lent – Bemmel – Huissen – station Arnhem
|
Rijdt 2x per uur en in de spitsrichting 4x per uur tussen Bemmel en Arnhem; rijdt ’s avonds en op zondag 1x per uur
|
33
|
station Nijmegen – Bemmel – Gendt – Doornenburg – Angeren – Huissen – station Arnhem
|
Rijdt 2x per uur en in de spitsrichting 4x per uur tussen Huissen en Arnhem; rijdt ’s avonds en op zondag 1x per uur
|
57
|
station Nijmegen – Beek – Kranenburg (D)
|
Rijdt in de spits 1x per uur
|
58
|
station Nijmegen – Beek – Kranenburg (D) – station Kleve (D) - station Emmerich (D)
|
Rijdt maandag tot en met zaterdag overdag 1x per uur; rijdt zondag overdag 1x per 2 uur
|
80
|
station Nijmegen – Beek – Ooij – Leuth – Millingen a/d Rijn
|
Rijdt 2x per uur; rijdt ’s avonds en op zondag 1x per uur
|
82
|
station Nijmegen – Beek – Leuth – Millingen a/d Rijn
|
Rijdt 2 of 6x per uur in de spits, afhankelijk van de tijd en richting
|
83
|
station Nijmegen – Malden – Molenhoek – Mook – Gennep en verder naar station Venlo
|
Rijdt 1x per uur naar Venlo; rijdt 2 tot 6x per uur tussen Gennep en Nijmegen; rijdt vakantiedienstregeling
|
85
|
station Nijmegen – Weurt – Beuningen – Ewijk – Winssen – Deest – Afferden – Druten
|
Rijdt 2x per uur; rijdt in spits 4x per uur; rijdt vakantiedienstregeling
|
87
|
station Nijmegen – station Nijmegen Dukenburg – Druten
|
Rijdt maandag tot en met vrijdag overdag 1x per uur; rijdt in spits 2x per uur; rijdt in spits door als lijn 42 naar station Tiel
|
99
|
station Nijmegen – Alverna – Nederasselt – Grave - Velp - Reek – Zeeland – Uden
|
Rijdt 1 tot 6x per uur; rijdt vakantiedienstregeling
|
103
|
Zetten – station Zetten-Andelst – Andelst – Herveld – Valburg – station Elst – station Nijmegen
|
Op maandag tot en met vrijdag rijdt 1 rit door naar Nijmegen; de andere ritten hebben station Elst als eindpunt
|
110
|
Station Nijmegen - station Nijmegen Heyendaal - Nijmegen HAN
|
Rijdt 10x per dag; rijdt vakantiedienstregeling
|
255
|
Cuijk – station Nijmegen Heyendaal – station Nijmegen
|
Rijdt maandag tot en met vrijdag 4 ritten in beide richtingen; rijdt vakantiedienstregeling
|
289
|
Druten – Nijmegen
|
Rijdt maandag tot en met vrijdag 2 tot 4x per uur in de spits
|