Lijn 026 Mönchengladbach, Odenkirchen Bahnhof - Karrenweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 jul 2021 om 20:54
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 026 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mönchengladbach |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (vanaf 12:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 026 rijdt van Mönchengladbach Odenkirchen via Wickrath, Mennrath, Rheindahlen, Broich, Koch en Herdt naar Hardt.
Dienstregeling
- In de ochtendspits buiten de vakanties rijdt een enkele rit naar Odenkirchen Gymnasium in plaats van naar Odenkirchen Bahnhof. In de middaguren wordt vanaf deze halte door enkele ritten naar Wickrath Markt gereden. Tevens rijden er op trajectdelen verschillende extra ritten en rijden enkele extra ritten over de gehele route. In de spitsrichting rijdt één rit tussen de haltes Odenkirchen Bahnhof en Hilderather Straße waarbij via de halte Max-Reger-Straße wordt gereden.
- Doordeweeks wordt 1x/uur de gehele route gereden, daarnaast rijdt 1x/uur à 1x/2 uur een bus van de halte Hilderather Straße via Merreter naar terug de halte Hilderather Straße. In de ochtendspits rijdt één scholierenrit van de halte Abzweig Schriefers door naar de halte Geusenstraße.
- Op zaterdag wordt tot circa 14:00 uur ongeveer dezelfde dienstregeling gereden als doordeweeks. Na circa 14:00 uur zijn de ritten richting Odenkirchen Bahnhof geknipt te Wickrath Markt. Er dient dan overgestapt te worden door doorgaande reizigers. De ritten via Merreter komen dan te vervallen.
- Op zondag wordt pas vanaf circa 12:00 uur gereden. Er wordt dan dezelfde dienstregeling gehanteerd als op zaterdag na circa 14:00 uur.
- Doordeweeks tussen circa 9:00 en 12:00 uur, enkele malen rond de middagspits, op zaterdag na circa 15:00 en op zondag de gehele dag wordt in beide richtingen via Hardt Markt gereden. De rest van de tijd wordt alleen richting Odenkirchen Bahnhof via Hardt Markt gereden. Ook wordt op deze momenten via de halte Schumannstraße gereden en wordt de halte Straßburger Allee niet richting Odenkirchen Bahnhof bediend.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Odenkirchen Bahnhof | ||
Mönchengladbach, Straßburger Allee | ||
Mönchengladbach, Odenkirchen Gymnasium | ||
Mönchengladbach, Burgmühle | ||
Mönchengladbach, Laurentiuskirche | ||
Mönchengladbach, Titzer Straße | ||
Mönchengladbach, Stöhr & Co | ||
Mönchengladbach, Wetschewell Hoven | ||
Mönchengladbach, Wetschewell | ||
Mönchengladbach, Wilhelmshöhe | ||
Mönchengladbach, Rossheide | ||
Mönchengladbach, Wickrath Markt | ||
Mönchengladbach, Wickrathhahner Straße | ||
Mönchengladbach, Sandstraße | ||
Mönchengladbach, Trompeterallee | ||
Mönchengladbach, Wickrath Bahnhof | ||
Mönchengladbach, Orffstraße | ||
Mönchengladbach, Schumannstraße | ||
Mönchengladbach, Adolf-Kempken-Weg | ||
Mönchengladbach, Hompeschstraße | ||
Mönchengladbach, Wickrath Otten | ||
Mönchengladbach, Mennrath Eckartz | ||
Mönchengladbach, Mennrath Sportplatz | ||
Mönchengladbach, Griesbarth | ||
Mönchengladbach, Hilderath | ||
Mönchengladbach, Sittard | ||
Mönchengladbach, Max-Reger-Straße | ||
Mönchengladbach, Helenastraße | ||
Mönchengladbach, Hilderather Straße | ||
Mönchengladbach, Abzweig Schriefers | ||
Mönchengladbach, Merreter | ||
Mönchengladbach, Knoor | ||
Mönchengladbach, Genhausen | ||
Mönchengladbach, Bau | ||
Mönchengladbach, Woof | ||
Mönchengladbach, Rochusstraße | ||
Mönchengladbach, Weg nach Woof | ||
Mönchengladbach, Broich Kapellchen | ||
Mönchengladbach, Wyenhütte | ||
Mönchengladbach, Görresstraße | ||
Mönchengladbach, Rheindahlen Bahnhof | ||
Mönchengladbach, Industriehof | ||
Mönchengladbach, Hilderather Straße | ||
Mönchengladbach, Geusenstraße | ||
Mönchengladbach, Industriehof | ||
Mönchengladbach, Rheindahlen Bahnhof | ||
Mönchengladbach, Görresstraße | ||
Mönchengladbach, Wyenhütte | ||
Mönchengladbach, Broich Kapellchen | ||
Mönchengladbach, Weg nach Woof | ||
Mönchengladbach, Broich Schule | ||
Mönchengladbach, Genhodder | ||
Mönchengladbach, Weg nach Peel | ||
Mönchengladbach, Buhsen | ||
Mönchengladbach, Koch | ||
Mönchengladbach, Koch Tankstelle | ||
Mönchengladbach, Weg nach Herdt | ||
Mönchengladbach, Herdter Hof | ||
Mönchengladbach, Masthiaskapelle | ||
Mönchengladbach, Am Kirschbaum | ||
Mönchengladbach, Hardter Landstraße | ||
Mönchengladbach, Hardter Waldstraße | ||
Mönchengladbach, Hardt Markt | ||
Mönchengladbach, Hardter Landstraße | ||
Mönchengladbach, Hardt Verwaltungsstelle | ||
Mönchengladbach, Karrenweg | ||
Geschiedenis
Op 16 juli 2017 werd de eerste fase van het nieuwe OV-netwerk van Mönchengladbach in uitvoering gebracht. Op lijn 026 werd de frequentie van maandag tot en met zaterdag verlaagd van 1x/40 min naar 1x/uur.
Op 4 juli 2021 werd de dienstregeling licht gewijzigd. De ritten doordeweeks tussen circa 9:00 en 12:00 uur en enkele ritten in de middaguren gingen richting Hardt via Hardt Markt rijden. Tevens werd de halte Odenkirchen Post hernoemd in Straßburger Allee.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 26
- Buitenlandse buslijnen
- Verkeersverbond VRR
- Lijn in Duitsland
- Stadsdienst Mönchengladbach
- Plaats Mönchengladbach
- Station Rheydt-Odenkirchen
- Mönchengladbach Wickrath Markt
- Station Wickrath
- Mönchengladbach Hilderather Straße
- Station Mönchengladbach-Genhausen
- Station Mönchengladbach-Rheindahlen