Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Spijkenisse
|
81
|
De Schouw - Metro Akkers - Heemraadlaan - Sterrenkwartier - Metro Centrum - De Elementen
|
Rijdt met taximaterieel.
|
84
|
Metro Centrum - Schenkel - Maaswijk
|
|
85
|
Metro Akkers - Vogelenzang - Metro Centrum
|
Rijdt met taximaterieel.
|
87
|
Hekeningen, Dorpsstraat - Spijkenisse, Waterland - Groenewoud - Metro Centrum - Centrum - Noord - Bedrijventerrein Halfweg
|
|
Streekbussen
|
102
|
(Spijkenisse - Geervliet -) Hellevoetsluis: Kickersbloem - Den Bonsen Hoek - Amnesty Internationallaan
|
Rijdt alleen tijdens de spitsuren tussen Spijkenisse en Hellevoetsluis.
|
103
|
Rockanje Dorpsplein - Rockanje Tweede Slag
|
Belbus, vaste buslijn met taximaterieel tijdens de zomerperiode.
|
104
|
Renesse - Ouddorp - Stellendam - Hellevoetsluis (- Spijkenisse)
|
Grotendeels uitgevoerd door TCR in opdracht van Connexxion HWGO. Rijdt alleen tijdens de spitsuren tussen Hellevoetsluis en Spijkenisse.
|
105
|
Spijkenisse Metro Centrum - Botlek - Rozenburg
|
|
106
|
Spijkenisse - Zuidland - Hellevoetsluis - Brielle - Rozenburg
|
|
107
|
Oudenhoorn - Zuidland - Abbenbroek - Geervliet
|
Belbus
|
205
|
Spijkenisse Metro Centrum - Botlek Distripark - Botlek Huntsman
|
Spitsbus
|
403
|
Spijkenisse - Geervliet - Brielle (- Oostvoorne - Rockanje / Transferium Maasvlakte)
|
Rijdt een lagere frequentie tussen Brielle en Rockanje en is daar gekoppeld aan lijn 404. Rijdt alleen rond 07:00 uur, 15:00 uur & 23:00 uur een 5-tal ritten tussen Brielle en Transferium Maasvlakte.
|
404
|
Spijkenisse - Geervliet - Hellevoetsluis: Kickersbloem - De Kooistee - Smitsweg - Rockanje Alardusdreef
|
Rijdt alleen 2x/uur doordeweeks tot 19:00 uur tussen Hellevoetssluis en Rockanje en is daar gekoppeld aan lijn 403.
|
Buurtbus
|
192
|
Tinte - Brielle - Vierpolders
|