Lijn 191 Boven-Hardinxveld Werkendamseveer - Rotterdam Zuidplein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2017 om 12:39
Snelbuslijn 191 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 191, 691 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 191 rijdt van Boven-Hardinxveld via Hardinxveld-Giessendam, Sliedrecht, Papendrecht naar Rotterdam Zuidplein.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden vijf ritten naar Rotterdam, waarvan er drie starten in Sliedrecht.
- In de middag rijden zes ritten om en om tot Boven-Hardinxveld of tot Sliedrecht.
Route
Halte | ||
35px | Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | |
Boven-Hardinxveld, De Lange Wei | ||
Boven-Hardinxveld, Juliana van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg/Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct Nieuweweg | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pauwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burgemeester Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Papendrecht, Matenasche Scheidkade | ||
Papendrecht, Zuidkil | ||
Papendrecht, Westkil | ||
Papendrecht, Viaduct N3 Oost | ||
Papendrecht, Viaduct N3 West | ||
Papendrecht, Kennedylaan | ||
Papendrecht, Politiebureau | ||
Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 werd lijn 691 geïntegreerd in lijn 191. Om dat mogelijk te maken reed lijn 191 voortaan weer via station Rotterdam Lombardijen.
Categorieën:
- Lijn 191
- Buslijnen
- Snelbus
- Concessie DAV-gebied (2007-2018)
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Hardinxveld-Giessendam
- Station Hardinxveld-Giessendam
- Plaats Sliedrecht
- Station Sliedrecht Baanhoek
- Plaats Papendrecht
- Papendrecht Viaduct N3
- Papendrecht Burg. Keijzerweg
- Plaats Rotterdam
- Station Rotterdam Lombardijen
- Rotterdam Zuidplein