Lijn 691 Boven-Hardinxveld Werkendamseveer - Rotterdam Zuidplein
Voormalige buslijn 691 | |
Vervoerder(s) | (Snelle Vliet i.o.v.) Arriva |
Concessie | DAV-gebied (2007-2018) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 1 januari 2007 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 156 |
Opvolger(s) | 191 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet (alle schoolvakanties) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 691 reed van de halte Werkendamseveer in Boven-Hardinxveld via Hardinxveld-Giessendam, Sliedrecht, de A15 en Ridderkerk naar het Zuidplein in Rotterdam.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd uitsluitend naar Rotterdam gereden.
- In de middag werd uitsluitend naar Boven-Hardinxveld gereden.
Route
Halte | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | ||
Boven-Hardinxveld, Burgemeester de Boerstichting | ||
Boven-Hardinxveld, Juliana van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg/Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct Nieuweweg | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pauwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burgemeester Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, P+R Beverwaard | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
Lijn 691 ontstond op 1 januari 2007 na de omnummering van lijn 156 die tevens voortaan al in Boven-Hardinxveld begon. Vanaf 5 januari 2014 werden voortaan ook twee ritten naar Boven-Hardinxveld gereden in de middag. Met ingang van 11 december 2016 werd lijn 691 geïntegreerd in lijn 191.