Lijn 675 Roermond Marathonlaan - Meijel Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2016 om 13:38
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 675 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 75 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 675 rijdt van Roermond via Horn, Heythuysen, Roggel en Heibloem naar Meijel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 2x/uur gereden van Roggel Brugstraat naar Roermond en in de middagspits wordt 2x/uur gereden van Roermond naar Roggel Koppelstraat.
- Het traject tussen Roggel en Meijel wordt altijd 1x/uur bediend.
Route
Halte | ||
Roermond, Marathonlaan | ||
Roermond, Niekée Roermond | ||
Roermond, Lindelaan | ||
Roermond, Laurentius Ziekenhuis | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Wilhelminasingel | ||
Roermond, Hatenboer/De Weerd | ||
Horn, Dorpstraat | ||
Horn, Beegderweg | ||
Horn, Heythuyserweg/Napoleonsweg | ||
Horn, Hornerheide | ||
Heythuysen, Huize De Bedelaar | ||
Heythuysen, Eykerstokweg | ||
Heythuysen, Doctor Smitslaan | ||
Heythuysen, Centrum | ||
105px | Heythuysen, Sint Janlaan | |
Roggel, Heufke | ||
Roggel, Brugstraat | ||
Roggel, Koppelstraat | ||
Roggel, Nijken | ||
Heibloem, Schaapsbrug | ||
Heibloem, De Widdonck | ||
Heibloem, Schoolstraat | ||
Meijel, Roggelsebrug | ||
Meijel, Roggelsedijk | ||
Meijel, Donk | ||
Meijel, Busstation |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment werd lijn 75 omgezet in scholierenlijn 675 die alleen nog in de spitsuren buiten de vakanties ging rijden.