Lijn 74 Nederweert Sint Rochusstraat - Stramproy Oude Trambaan
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2016 om 12:18
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 74 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 61, 74 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur |
Avond (weekend) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 74 rijdt van Nederweert via Weert en Tungelroy naar Stramproy.
Route
Halte | ||
Nederweert, Sint Rochusstraat | ||
Nederweert, Schoolstraat | ||
Nederweert, Kapelaniestraat | ||
Nederweert, Loverstraat | ||
Nederweert, Gemeentehuis | ||
Nederweert, Lindenstraat | ||
Nederweert, Randweg Zuid | ||
Weert, Marconilaan | ||
Weert, Kelvinstraat | ||
Weert, Ringbaan Oost | ||
Weert, Overweertstraat | ||
Weert, Kapittelstraat | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel | ||
Weert, Station | ||
Weert, Blatenkempweg | ||
Weert, Merelhof | ||
Weert, Klakstaartsteeg | ||
Tungelroy, Provincialeweg | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
Stramproy, Oude Trambaan |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Lijn 74 ging niet langer tussen Roermond, Weert en Stramproy rijden, maar tussen Nederweert, Weert en Stramproy. Het traject tussen Nederweert en Weert werd overgenomen van lijn 61, aangezien de nieuwe Qliner 370 tussen Weert en Venlo niet langer door Nederweert ging rijden. Wel ging de frequentie in het weekend van 2x/uur naar 1x/uur.