Lijn 60 Roermond Station - Echt Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 nov 2016 om 00:56
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 60 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 71, 86 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 60 rijdt van Roermond via Herten, Linne en Maasbracht naar Echt.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Zwartbroekplein | ||
Roermond, Nationaal Herdenkingspark | ||
Roermond, Mussenberg | ||
Herten, Louis Eijssenweg | ||
Linne, Veestraat | ||
Linne, Nieuwe Markt | ||
Linne, Maasbrachterweg | ||
Linne, Mergelweg | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Maasbracht, Voortstraat | ||
Maasbracht, Hofstraat | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Zuidsingel | ||
Maasbracht, Julianalaan | ||
Maasbracht, Echterstraat | ||
Echt, Fahrenheitweg | ||
Echt, Kelvinweg | ||
Echt, Maasbrachterweg | ||
Echt, Diepstraat | ||
Echt, Oranjestraat | ||
Echt, Kerkveldsweg | ||
Echt, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment is lijn 60 ontstaan uit een combinatie van de lijnen 71 en 86.