DABO-EDS Dienstregeling 1957
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Berendsz
(
overleg
|
bijdragen
)
op 3 mrt 2016 om 16:24
(
wijz
)
← Oudere versie
|
Huidige versie
(
wijz
) |
Nieuwere versie →
(
wijz
)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
DABO-EDS Dienstregeling 1957
De
DABO-EDS Dienstregeling 1955
bevat de buslijnen van de
DABO
en
EDS
, en ging in op 22 mei 1955.
Inhoud
1
Lijnennet
1.1
DABO - EDS Lijn
1.2
DABO-Lijnen
1.3
EDS-Lijnen
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
DABO - EDS Lijn
A
Assen - Ubbena - Vries - De Punt - Glimmen - Haren - Groningen
DABO-Lijnen
1
Meppel - De Wijk - De Stapel - Veeningen - Zuidwolde - Hoogeveen - Eursinge - Spier - Beilen - Hooghalen - Assen
2
Meppel - Ruinerwold - Ruinen - Eursinge
3
Meppel- Havelte - Dieverbrug - Diever / Dwingeloo - Dieverbrug – Smilde - Assen
4
Steenwijk - Frederiksoord - Vledder - Wapse - Diever - Dieverbrug
7
Meppel - Rogat - De Wijk - Koekange - De Stapel
8
Hoogeveen - Tiendeveen / Stuifzand - Wijster - Beilen - Hijken - Hooghalen - Laaghalen - Witten - Assen
9
Meppel - Nijeveen - Havelte - Wapserveen - Wittelte - Kallenkote - Steenwijk
10
Hoogeveen - Eursinge - Kralo - Lhee - Dwingeloo - Dieverbrug
11
Meppel - Rogat - Weerwille - Koekange - Oshaar - Echten - Fluitenberg - Hoogeveen
Marktdienst
14
Havelte - Wapserveen - Uffelte - Ansen - Ruinen - Eursinge - Hoogeveen
Marktdienst
Meppel DABO - Meppel Diaconessenhuis
EDS-Lijnen
21
Assen - Rolde / Ekehaar - Amen - Grolloo - Schoonloo - Schoonoord - Noordsleen - Zuidsleen - Erm - Emmen
22
Coevorden - Dalen - Wachtum - Oosterhesselen - Meppen - Zweeloo - Wezep - Orvelte - Westerbork - Zwiggelte - Hooghalen - Assen
23
Emmen - Nieuw Dordrecht - Klazienaveen - Zwartemeer
24
Emmen - Nieuw Amsterdam - Erica - Amsterdamscheveld - Schoonebeek
25
Emmen - Nieuw Amsterdam - Amsterdamscheveld - Schoonebeek
26
Emmen - Westenesch / Klijndijk - Noordsleen - Zweeloo - Wezup - Orvelte - Westerbork - Beilen
27
Hoogeveen - Noordscheschut - Zwinderen - Gees - Oosterhesselen - Meppen - De Klenke - Sleen - Erm - Emmen
28
De Wijk - Meppel - Staphorst - Rouveen - Lichtmis - Berkum - Zwolle
29
Coevorden - De Krim - Slagharen - Lutten - Dedemsvaart - Balkbrug - Den Hulst - Lichtmis / Nieuwleusen - Berkum - Zwolle
30
Meppel - De Wijk - De Stapel - Oud Avereest - Balkbrug - Dedemsvaart
31
Hoogeveen - Zuidwolde - Linde - Dedemsvaart - Balkbrug - Witharen - Ommen
32
Hoogeveen - Noordscheschut - Hollandscheveld - Slagharen - Heemse- Hardenberg
33
Hoogeveen - Hollandscheveld - Elim - Nieuwlande - De Krim - Coevorden
34
Coevorden - Schoonebeek - Erica - Klazienaveen - Zwartemeer - Barger Compascuum - Emmer Compascuum
37
Hoogeveen - Nieuweroord - Witteveen - Orvelte - Westerbork
39
Emmen - Erm - Dalerveen - Dalen - Coevorden
40
Emmen - Odoorn - Borger - Gieten - Eext - Annen - Zuidlaren - Glimmen - Haren - Groningen
i.s.m
GADO
(lijn 14)
41
Emmen - Odoorn - Exloo - Borger - Rolde - Assen
42
Emmen - Emmerschans - Emmererfscheidenveen - Emmer Compascuum - Munsterseveld - Roswinkel / Barnflair - Ter Apel
43
Coevorden - Ane - Gramsbergen - Hardenberg - Ommen
45
Emmen - Nieuw Dordrecht - Klazienaveen - Bargeroostveen - Nieuw Schoonebeek - Weiteveen
46
Emmen Station – Emmermeer
Stadsdienst
48
Zwartemeer - Klazienaveen-Noord - Emmen
Marktdienst
49
Coevorden - Stieltjeskanaal - Dalerveen - Dalen - Oosterhesselerbrug - Geesbrug - Hoogeveen
Marktdienst
Categorieën
:
Dienstregeling DABO-EDS
Stads- en streekvervoer 1957
Stads- en streekvervoer 1958
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren