Lijn 203 Schagen Station NS - Breezand Ceresplein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 20:10
Voormalige buslijn 203 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 203 reed van Schagen via 't Zand, Kleine Sluis en Anna Paulowna naar Breezand.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Schagen, Station | ||
't Zand, Keinsmerweg | ||
Kleine Sluis, Gemeenteweg | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Breezand, Ceresplein |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 603.