Lijn 401 Hoofddorp Station - Bennebroek Anemonenplein
Buurtbuslijn 401 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 401 rijdt van station Hoofddorp via het Spaarne Ziekenhuis en Zwaanshoek naar Bennebroek.
Alle ritten worden gereden door vrijwilligers van de Buurtbus Vereniging Zwaanshoek.
Inhoud
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Hoofddorp Centrum | ||
Hoofddorp, Marktplein | ||
Hoofddorp, RK Kerk | ||
Hoofddorp, Houtwijkerveld | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis | ||
Cruquius, Spieringweg | ||
Zwaanshoek, Begraafplaats | ||
Zwaanshoek, Noppenstraat | ||
Zwaanshoek, Goudriaanstraat | ||
Zwaanshoek, Hanepoel | ||
Bennebroek, Bennebroekerdijk | ||
Bennebroek, Schoollaan | ||
Bennebroek, Anemonenplein |
Geschiedenis
Voormalige routes
Voormalige route tussen Hoofddorp en Zwaanshoek
Halte | ||
Hoofddorp, Houtwijkerveld | ||
Hoofddorp, Grote Belt | ||
Hoofddorp, Zwembad | ||
Hoofddorp, IJweg | ||
Zwaanshoek, Hanepoel |