Lijn 163 Groningen Centraal Station - Lauwersoog Veerhaven
Buslijn 163 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | 2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 163 rijdt van Groningen via Adorp, Wetsinge, Winsum, Ulrum en Lauwersmeer naar Lauwersoog.
In de vakantieperioden en het weekend rijdt de lijn na Lauwersoog verder naar Anjum en Holwerd. Er wordt gereden in aansluiting op de boot in Lauwersoog. Niet op alle boten is aansluiting. Richting Lauwersoog wordt 4x per dag gereden in het weekend en de vakantie. Van maandag t/m vrijdag buiten de vakantie wordt 3x per uur gereden. Vanaf Lauwersoog wordt 5x/dag gereden op zaterdag en op maandag t/m vrijdag in de vakantie. Op zondag wordt 4x/dag gereden, op maandag t/m vrijdag buiten de vakantie wordt 3x/dag gereden.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, Schoolholm | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Oosterstraat | ||
Groningen, Gelkingestraat | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, UMCG Noord | ||
Groningen, W.A. Scholtenstraat | ||
Groningen, W. van Doeverenplein | ||
Groningen, Zaagmuldersbrug | ||
Groningen, Oliemuldersbrug | ||
Groningen, Pop Dijkemaweg | ||
Groningen, Beneluxweg | ||
Groningen, P+R Kardinge | ||
Groningen, Meedenpad | ||
Noorderhoogebrug, Boterdiepbrug | ||
Adorp, Oude Adorperweg | ||
Adorp, Harssenslaan | ||
Adorp, Torenweg | ||
Adorp, Munnikeweg | ||
Sauwerd, Burchtweg | ||
Wetsinge, Molenstreek | ||
Wetsinge, Gemaal Tilburg | ||
Winsum, Priorstraat | ||
Winsum, Rotonde N361 | ||
Winsum, Maarhuizerweg | ||
Mensingeweer, Eenrummerweg | ||
Wehe den Hoorn, Kerkstraat | ||
Leens, Breekweg | ||
Ulrum, Schapenweg | ||
Lauwersmeer, Marneweg | ||
Lauwersmeer, De Rug | ||
Lauwersmeer, Strandweg | ||
Lauwersoog, Robbenoort | ||
Lauwersoog, Dorp | ||
Lauwersoog, Visafslag | ||
Lauwersoog, Haven | ||
Oostmahorn, Esonstad | ||
Dokkum, Busstation | ||
Holwerd, Veerdam |