Lijn 33 Leeuwarden Station - Sneek Station
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 6x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 7x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 33 was een buslijn die reed tussen Leeuwarden en Sneek via Marssum, Ritsumazijl, Deinum, Boxum, Jellum, Hijlaard, Huins, Lions, Baard, Oosterlittens, Wammert, Britswerd, Wieuwerd, Bozum en Scharnegoutum.
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation | ||
Leeuwarden, Snekertrekweg | ||
Leeuwarden, Frieslandhal | ||
Leeuwarden, Europaplein | ||
Leeuwarden, Westeinde | ||
Marssum, Marssum | ||
Ritsumazijl, Ritsumazijl | ||
Deinum, Station NS | ||
Boxum, Boxum | ||
Jellum, Jellum | ||
Hijlaard, Hijlaard | ||
Hoptille, Hoptille | ||
Rewerd, Rewerd | ||
Huins, Huins | ||
Lions, Lions | ||
Baard, Baard | ||
Oosterlittens, Plein | ||
Wammert, Wammert | ||
Britswerd, Froonackerdyk | ||
Wieuwerd, Wieuwerd | ||
Bozum, Indijk | ||
Bozum, Bozum | ||
Scharnegoutum, Ivigeleane | ||
Scharnegoutum, Legedyk | ||
Sneek, Berkenlaan | ||
Sneek, Goeman Borgesiuslaan | ||
Sneek, Worp Tjaardastraat | ||
Sneek, Bolswarderweg | ||
Sneek, Autobusstation |