Lijn 651 Leeuwarden Station - Dokkum Busstation
Buslijn 651 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/uur (vanaf 13.15 uur) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 651 rijdt van Leeuwarden via Ryptsjerk, Gytsjerk, Oentsjerk, Altsjerk, Readtsjerk, Rinsumageest, Damwâld en Wâlterswâld naar Dokkum.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, Vliet | ||
Leeuwarden, Franklinstraat | ||
Leeuwarden, Esdoornstraat | ||
Leeuwarden, Dennenstraat | ||
Leeuwarden, Scholengemeenschap Comenius | ||
Leeuwarden, Friese Poort | ||
Leeuwarden, Ouddeel | ||
Leeuwarden, Kleine Wielen | ||
Tytsjerk, Swarteweisein | ||
Ryptsjerk, IJpeijsingel | ||
Ryptsjerk, Westerdijk | ||
Ryptsjerk, Breedijk | ||
Gytsjerk, R. van Nautaweg | ||
Gytsjerk, Gytsjerk | ||
Gytsjerk, Rengersweg | ||
Oentsjerk, Douwelaan | ||
Oentsjerk, Oentsjerk | ||
Aldtsjerk, Boskein | ||
Aldtsjerk, Van Sminiaweg | ||
Aldtsjerk, Aldtsjerk | ||
Readtsjerk, Healburd | ||
Readtsjerk, Stiennendaam | ||
Rinsumageest, Van Aylvaweg | ||
Rinsumageest, Eysingawei | ||
Rinsumageest, De Kapelle | ||
Damwâld, Hearewei | ||
Damwâld, Foarwei | ||
Damwâld, Romkeloane | ||
Damwâld, Mûnewei | ||
Damwâld, Doopsgezinde Kerk | ||
Damwâld, Dantumawâld | ||
Wâlterswâld, Reinous Reed | ||
Wâlterswâld, Broekloane | ||
Driezum, De Sânharst | ||
Driezum, Dorp | ||
Driezum, Nijewei | ||
Wâlterswald, Efterwei | ||
Dokkum, Tolhuis | ||
Dokkum, Politiebureau | ||
Dokkum, Sionsberg | ||
Dokkum, Watertoren | ||
Dokkum, Busstation |