Lijn 7 Leeuwarden, Dragoonsplein - Nijlân State
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Sternet |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 7 reed van de Vrijheidswijk via het Centrum en het MCL naar Nijlân.
De route werd alleen in genoemde richting bereden, de route in de andere richting werd door lijn 8 gereden.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein | ||
Leeuwarden, Robinsonstraat | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Het Mozaïek | ||
Leeuwarden, Gebr. Wierdastraat | ||
Leeuwarden, Jan Evenhuisstraat | ||
Leeuwarden, Eebrug | ||
Leeuwarden, Pioenstraat | ||
Leeuwarden, Azaleastraat | ||
Leeuwarden, De Bleek | ||
Leeuwarden, Hoeksterend | ||
Leeuwarden, Nieuwe Hoek | ||
Leeuwarden, Oosterkade | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, De Beurs | ||
↓ | Leeuwarden, Autobusstation | |
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Aldlânsdijk | ||
Leeuwarden, Aldlânstate | ||
Leeuwarden, Beatrixstraat | ||
Leeuwarden, Van Harinxmabrug | ||
Leeuwarden, Nijlân State |