Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Eindhoven (OVE)
|
1
|
Eindhoven Heesterakker - Vaartbroek - Station - Meerveldhoven - Veldhoven
|
|
2
|
De Tempel - WC Woensel - Generalenbuurt - Station - Tivoli - Geldrop
|
|
3
|
Achtse Barrier - Woenselse Heide - WC Woensel - Oude Gracht West - Station - Gestel - Hanevoet - Ooievaarsnest
|
|
4
|
Achtse Barrier - Prinsejagt - Station - Kunstijsbaan
|
|
5
|
Lievendaal - Strijp - Centrum - Station - Doornakkers - Geestenberg
|
|
6
|
Lievendaal - 't Ven - Centrum - Station -
Geestenberg - 't Hofke
|
7
|
Floralaan - Tivoli - Centrum - Station - Acht - Oirschot Kazerne
|
Beperkt naar Oirschot Kazerne.
|
8
|
Floralaan - Tivoli - Station - Vredeoord
|
|
11
|
Heesterakker - Oude Gracht West - Station - Strijp S - Zeelst - Veldhoven Zonderwijk
|
|
14
|
Heesterakker - Eckartdal - Station - Strijp - De Hurk
|
|
Stadsdienst Helmond (Zuidooster)
|
1
|
Helmond, Mierlo-Hout - Eeuwsels
|
Stadsdienst Helmond
|
2
|
Helmond, Eeuwsels - Straakven
|
Stadsdienst Helmond
|
3
|
Helmond, Rijpelberg - Station - Stiphout
|
Stadsdienst Helmond, vanaf 31 januari 1981
|
Streeklijnen BBA
|
41
|
Tilburg - Moergestel - Spoordonk - Oirschot - Best - Eindhoven
|
|
42
|
Tilburg - Hilvarenbeek - Diessen - Middelbeers - Oirschot - Best - Eindhoven
|
|
43
|
Tilburg - Hilvarenbeek - Mierde (- Hulsel) - Reusel - Bladel - Hapert - Eersel - Steensel - Veldhoven - Eindhoven
|
|
44
|
Reusel - Bladel - Hapert - Hoogeloon / Middelbeers - Vessem - Wintelre - Oerle - Zeelst - Eindhoven
|
|
50
|
Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Hapert - Bladel - Reusel
|
|
54
|
Eindhoven - Acht - Best - Liempde - Boxtel - Esch - Voorburg - Vught - 's-Hertogenbosch
|
|
56
|
's-Hertogenbosch - Sint Michielsgestel - Schijndel - Sint-Oedenrode - Son - Eindhoven
|
|
57
|
Eindhoven - Son - Sint-Oedenrode - Nijnsel - St. Oedenrode - Veghel - Mariaheide - Uden - Nistelrode - Heesch - Oss
|
|
60
|
Eindhoven - Son - Sint-Oedenrode - Veghel - Uden - Nistelrode - Heesch - Oss
|
|
77
|
Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven - Son en Breugel
|
i.s.m. EMA
|
Streeklijnen EMA
|
71
|
Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
|
72
|
Luyksgestel - (Weebosch -) 't Loo - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
|
73
|
Weert - Budel-Dorplein - Budel-Schoot - Budel - Soerendonk - Maarheeze - Leende - Eindhoven
|
|
74
|
Weert - Legerplaats Budel - Maarheeze - Leende - Eindhoven
|
Sneldienst
|
75
|
Valkenswaard - Leende - Heeze
|
|
76
|
Neerpelt - Achel - Borkel - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
77
|
Dommelen - Valkenswaard - Waalre - Aalst - Eindhoven - Son & Breugel
|
i.s.m. BBA
|
78
|
Eersel - Bergeijk - Westerhoven - Riethoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eeckenrode - Eindhoven
|
|
79
|
Lommel - Grens - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
|
Streeklijnen Zuidooster
|
10
|
Eindhoven - Acht - Best
|
Spitslijn
|
20
|
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Lierop - Helmond - Stiphout
|
t/m 30 januari 1981
|
20
|
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Lierop - Helmond
|
Vanaf 31 januari 1981
|
21
|
Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Tongelre - Eindhoven
|
|
22
|
Helmond - Aarle-Rixtel - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven, Eckart - Eindhoven
|
|
23
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer - Beugen - Oeffelt - Gennep
|
|
24
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Brouwhuis - Deurne - IJsselstein - Heide - Venray
|
Tevens deel van de stadsdienst Venray
|
25
|
Veghel - Erp - Boekel - Gemert - Beek en Donk - Aarle-Rixtel - Helmond
|
|
31
|
Venlo - Blerick - 't Rooth - Maasbree - Helden - Panningen - Everlo - Beringen - Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne
|
|
32
|
Deurne - Vlierden - Ommel - Asten - Someren - Someren Eind - Nederweert - Weert
|
|
33
|
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne
|
|
A
|
Sevenum - Evertsoord - Helenaveen - Neerkant - Grashoek - Panningen
|
|
D
|
Lieshout - Mariahout - Zondveld - Zijtaart - Veghel - Keldonk - Erp - Boerdonk - Beek en Donk
|
|
H
|
Bakel - Mortel - Gemert - Elsendorp - Venhorst - Boekel
|
|
J
|
Heeze - Sterksel - Maarheeze - Hugten - Someren-Heide - Someren
|
|
L
|
Son en Breugel - Nederwetten - Nuenen - Eeneind - Geldrop
|
|