Lijn 966 Oberhausen, Hauptbahnhof - Sterkrade Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 feb 2020 om 13:57
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 966 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAG |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | Solaris Urbino 12 Electric Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 4 oktober 2015 |
Voorganger(s) | 966 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 966 rijdt van Oberhausen Hauptbahnhof via Schloss naar Sterkrade.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, John Lennon Platz | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Schloss Oberhausen | ||
Oberhausen, Emschertalbahn | ||
Oberhausen, Zweigstraße | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Johanniter Krankenhaus | ||
Oberhausen, Emdenstraße | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Hirsch Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
↓ | Oberhausen, Neumarkt | |
↑ | Oberhausen, Sterkrade Bahnhof |
Geschiedenis
Op 4 oktober 2015 werd lijn 966 ingekort tot het Hauptbahnhof. Daarnaast werd het eindpunt richting Sterkrade verlegd naar de Neumarkt. Ook werd de route tussen het hauptbahnhof en het Ziesakplaza aangepast, er werd vanaf deze datum via het Rathaus en de Marienkirche gereden.
Op 29 augustus 2018 werd een extra vroege doordeweekse rit aan de dienstregeling toegevoegd waardoor de dienst een uur eerder werd opgestart.
Op 9 juni 2019 werd de route licht gewijzigd. In plaats van de haltes Rathaus en Marienkirche te bedienen werd voortaan via de halte John Lennon Platz gereden. De bediening van de haltes Rathaus en Marienkirche werd overgenomen door lijn 956.