Lijn 104 Renesse Transferium - Spijkenisse Metro Centrum
Buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | (Van Oeveren, TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
2e concessie | Voorne-Putten en Rozenburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea, MAN Lion's City, Mercedes-Benz Citaro (G) |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 104 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 104 rijdt van Renesse via Ellemeet, Scharendijke, Ouddorp, Goedereede, Stellendam en Hellevoetsluis naar Spijkenisse.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag in de daluren wordt tussen Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan en Ouddorp Bernhardweg 2 keer p/u gereden. Tussen Ouddorp Bernhardweg en Renesse Transferium wordt dan 1 keer p/u gereden.
- In de spits rijdt er 1 keer p/u een rit van Renesse Transferium naar Spijkenisse Metro Centrum, en 1 keer p/u een rit naar Spijkenisse Metro Centrum die begint bij Ouddorp Bernhardweg en andersom.
- In de zomervakantie wordt in het dal en in de spits en op zaterdag 2 keer p/u gereden. In de spits rijdt de bus verder naar Spijkenisse.
- In de avond en op zondag wordt er tussen Renesse Transferium en Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan 1 keer p/u gereden.
Route
Halte | ||
Renesse, Transferium | ||
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
Ellemeet, Camping 't Witte Paardje | ||
Ellemeet, Dorp | ||
Ellemeet, Camping Klaverweide | ||
Scharendijke, Camping | ||
Scharendijke, Sluis | ||
Ouddorp, Port Zélande | ||
Ouddorp, Oudelandseweg | ||
Ouddorp, Vuurtoren | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Groene Weide | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
70px | Ouddorp, Hoge Pad | |
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Stellendam, Zwembad | ||
Stellendam, Vissershaven | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Voorweg | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | ||
Hellevoetsluis, Sportlaan | ||
Hellevoetsluis, Politiebureau | ||
Hellevoetsluis, De Sprong | ||
Hellevoetsluis, Vlotbrug | ||
Hellevoetsluis, Kooistee | ||
Hellevoetsluis, Mandenmaker | ||
Hellevoetsluis, Kickersbloem | ||
Spijkenisse, Halfweg 2 | ||
Spijkenisse, Zinkseweg | ||
Spijkenisse, De Ritte | ||
Spijkenisse, Metro Centrum |
Geschiedenis
Met ingang van 13 december 2015 is het busvervoer in de Hoeksche Waard en op Goeree-Overflakkee weer in handen van Connexxion, nadat het busvervoer in dit gebied bijna acht jaar lang door Arriva werd verzorgd.
Aangezien Connexxion nu het busvervoer op alle Zuid-Hollandse eilanden verzorgt, kon lijn 104 tijdens de spitsuren verlengd worden naar Spijkenisse, zodat op deze momenten weer een directe verbinding Goeree-Overflakkee - Spijkenisse is ontstaan na een afwezigheid van bijna acht jaar. Buiten de spitsuren dienen doorgaande reizigers over te stappen in Hellevoetsluis op lijn 101, 102 of 106 naar Spijkenisse.
Op 8 mei 2016 werd de frequentie in de spitsuren tussen Renesse en Ouddorp verlaagd naar 1x/uur, wegens lage reizigersaantallen. In de zomerperioden bleef voor het toerisme het gehele traject 2x/uur bereden worden, waarmee de dienstregeling uit de Arriva-tijd terugkeerde.
- Lijn 104
- Buslijnen
- Concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2016-2023)
- Concessie Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)
- Plaats Renesse
- Renesse Transferium
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Stellendam
- Stellendam Busstation
- Plaats Hellevoetsluis
- Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan
- Plaats Spijkenisse
- Spijkenisse Centrum