Lijn 602 Sibculo Bergweg - Almelo Centraal Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 feb 2018 om 19:36
Buslijn 602 | |
Vervoerder(s) | Twents (Syntus) |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 24 augustus 2016 |
Voorganger(s) | 602 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 602 rijdt van Sibculo via Westerhaar en Vriezenveen naar Almelo.
Dienstregeling
- De gehele week rijdt er één rit van Sibculo naar Almelo Centraal Station.
- Op dinsdag en vrijdag rijdt er één rit van Almelo Noordikslaan naar Westerhaar.
- Op maandag, woensdag en donderdag rijden er twee ritten vanaf Almelo Noordikslaan naar Westerhaar.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden tussen de herfst- en de meivakantie.
Route
's Ochtend
Halte | ||
↓ | Sibculo, Bergweg | |
Sibculo, Driesprong | ||
↓ | Westerhaar, Busstation | |
Westerhaar, Sluiskade | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Almelo, Noordikslaan | ||
↓ | Almelo, Centraal Station |
's Middags
Halte | ||
↓ | Almelo, Noordikslaan | |
Daarlerveen, Kerkstraat | ||
Vroomshoop, President Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
↓ | Westerhaar, Busstation |
Geschiedenis
Op 24 augustus 2016 werd de dienstregeling opnieuw flink aangepast aan de behoefte van de scholieren; in de middag werd de dienstregeling glad getrokken.