Lijn 622 Assen Station - Beilen Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 18 okt 2017 om 16:20 (Etienne heeft pagina Lijn 622 Assen Busstation / NS - Beilen Station NS hernoemd naar Lijn 622 Assen Station - Beilen Station)
Voormalige buslijn 622 | |
Vervoerder(s) | Arriva (... - 2009), Qbuzz (2009 - 2011) |
Concessies | GGD, GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Periode | ... t/m 1 januari 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 622 reed van Assen via Graswijk en Hooghalen naar Beilen.
Route
Halte | ||
Assen, Busstation/NS | ||
Assen, School de Cirkel | ||
Assen, Busstation/NS | ||
Assen, Wilhelmina Ziekenhuis | ||
Assen, Europaweg Zuid/Mandemaat | ||
Assen, NAM | ||
Graswijk, Graswijk 6 | ||
Graswijk, Graswijk 14 | ||
Graswijk, Asserweg 22 | ||
Graswijk, Asserweg 32 | ||
Graswijk, Asserweg 10 | ||
Graswijk, Asserweg 4 | ||
Hooghalen, Hoofdstraat 57 | ||
Hooghalen, Centrum | ||
Hooghalen, Beilerweg 10 | ||
Hooghalen, Beilerweg 24 | ||
Hooghalen, Hooghalerbrug | ||
Hooghalen, Eursing/Driesprong | ||
Beilen, De Hanekampen | ||
Beilen, Eursing | ||
Beilen, Esweg/Eursingerweg | ||
Beilen, Esweg | ||
Beilen, Linthorst Homanweg | ||
Beilen, 't Stroomdal | ||
Beilen, NH Kerk | ||
Beilen, Station |