Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsbus Eindhoven
|
1
|
Station - Binnenstad - Engelsbergen - De Hurk
|
Niet in de avonduren tussen Jozef Eliasweg en De Hurk.
|
2
|
Station - Rapenland - Catharina Zkh. - WoensXL - De Tempel - Blixembosch-Oost - Blixembosch-West
|
|
3
|
Station - MMC Eindhoven - Generalenbuurt - Catharina Zkh. - WoensXL - Jagershoef - Woenselse Heide - Best
|
|
4
|
Station - MMC Eindhoven - Eckart - Vaartbroek - Heesterakker
|
|
5
|
Station - Binnenstad - DAF Museum - Haagdijk - Doornakkers - Geestenberg - 't Hofke
|
|
6
|
Station - N270 - A270 - Nuenen Refeling - Centrum - Oost
|
Niet zondagavond.
|
7
|
Station - Binnenstad - Aalst - Waalre - Veldhoven MMC
|
|
8
|
Station - Philips Nederland - Prinsejagt - Acht
|
|
9
|
Station - Catharina Zkh. - WoensXL - Autowijk - Son Ekkersijt - Son Centrum - Breugel - Gentiaan
|
Niet zaterdag- en zondagavond.
|
10
|
Station - Strijp-S - Mispelhoef - Airport
|
Niet in de avonduren en weekend.
|
12
|
Station - Binnenstad - Heezerweg - Gijzenrooi
|
Niet zaterdag- en zondagavond.
|
15
|
Station - Binnenstad - Bennekel - Genderbeemd - Veldhoven City Centrum - Dorp - MMC
|
|
16
|
Station - Binnenstad - Bennekel - Ooievaarsnest - Veldhoven MMC
|
|
17
|
Station - Binnenstad - Leenderweg - Roosten
|
|
513
|
Strijp S - Lievendaal (- Drents Dorp)
|
Flexlijn.
|
HOV Stadsbus Eindhoven
|
400
|
Station - Eindhoven Airport (non-stop)
|
Airportshuttle
|
401
|
Station - Strijp-S - Meerhoven - Eindhoven Airport
|
|
402
|
Station - Strijp-S - Veldhoven De Polders - City Centrum - Zonderwijk
|
|
403
|
Station - Strijp-S - Veldhoven De Kelen - Heikant - Oerle
|
|
404
|
Station - WoensXL - Summa College Sterrenlaan
|
Niet in de avonduren en weekend.
|
405
|
Station - WoensXL - Sportpark Eindhoven Noord - Achtse Barrier
|
|
406
|
Station - WoensXL - Sportpark Eindhoven Noord - Ekkersrijt
|
Tot 22.00 uur, zaterdag tot 18.30 en niet in op zondag.
|
407
|
Station - Binnenstad - Genneper Parken - High Tech Campus
|
Tot 20.00 uur en niet in het weekend.
|
Stadsbus Helmond
|
51
|
Station - Centrum - Eeuwsels
|
Niet in de avonduren en zondag.
|
52
|
Station - Rijpelberg - Station
|
Ringlijn in 2 richtingen.
Niet in de avonduren en zondag.
|
53
|
Station - Beisterveldse Broek - Straakven
|
Niet in de avonduren en zondag.
|
54
|
Station - Hoogeind - Brouwhuis - Station
|
Ringlijn in 2 richtingen. Niet in de avonduren en zondag.
|
555
|
Brandevoort - Mierlo-Hout - Ziekenhuis - Station
|
Flexlijn. Niet in de avonduren en zondag.
|
Streekbus
|
11
|
Eindhoven - Leende - Leenderstrijp - Soerendonk - Maarheeze - Budel - Budel-Schoot - Budel-Dorplein - Weert
|
|
18
|
Eindhoven - Veldhoven - Riethoven - Westerhoven - Bergeijk
|
Niet zondagavond.
|
19
|
Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Duizel - Hapert - Bladel
|
|
20
|
Best - Eindhoven-Airport - Veldhoven - Eindhoven-HTC
|
Niet in de avonduren en zondag.
|
21
|
Valkenswaard - Leende - Heeze - Geldrop
|
Niet in de avonduren en weekend.
|
23
|
Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer
|
Tot 21.30 en niet zaterdag- en zondagavond.
|
24
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Helmond
|
Niet zaterdag- en zondagavond.
|
25
|
Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Beek en Donk - Aarle-Rixtel - Helmond
|
In de avonduren niet tussen Helmond en Gemert. Niet zaterdag- en zondagavond.
|
26
|
Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Helmond
|
|
28
|
Deurne - Liessel - Neerkant - Meijel
|
Tot 21.00 uur. Niet zaterdagavond en zondag.
|
HOV Streekbus
|
317
|
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen
|
|
318
|
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen - Westerhoven - Bergeijk - Luyskgestel
|
|
319
|
Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Duizel - Hapert - Bladel - Reusel
|
|
320
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Lierop - Someren - Asten - Helmond
|
Niet zaterdag- en zondagavond tussen Helmond en Asten.
|
321
|
Boekel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - Eindhoven
|
|
322
|
Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - Eindhoven
|
|
323
|
Boxmeer - Elsendorp - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - Eindhoven
|
Spitsbus
|
324
|
Eindhoven - Geldrop
|
|
Spitsbus
|
101
|
Best Station - Breeven
|
|
102
|
Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen
|
|
104
|
Station - TU/e Science Park
|
|
117
|
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Waalre - Veldhoven MMC
|
|
150
|
Station - Automotive Campus - Station 't Hout
|
|
Buurtbus
|
255
|
Maarheeze - Soerendonk - Gastel - Budel
|
|
256
|
Valkenswaard - Leende - Maarheeze
|
|
258
|
Weert - Nederweert - Someren-Eind - Someren - Someren-Heide - Maarheeze - Sterksel - Heeze
|
|
259
|
Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Stiphout
|
|
260
|
Nuenen - Nederwetten - Breugel - Son - Best
|
|
261
|
Beek en Donk - Mariahout - Lieshout - Aarle-Rixtel - Helmond
|
|
262
|
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne
|
|
266
|
Deurne - Vlierden - Ommel - Asten - Heusden - Asten - Someren - Heeze - Geldrop
|
|
268
|
Deurne - Milheeze - Bakel - De Mortel - Gemert - Elsendorp
|
|
271
|
Aalst - Waalre - Veldhoven
|
|
272
|
Eersel - Bergeijk - Weebosch - Luyksgestel - Lommel (B)
|
|
276
|
Valkenswaard - Westerhoven - Borkel - Schaft - Achel (B)
|
Ook op zaterdag
|
277
|
Veldhoven - Waalre - Valkenswaard
|
|
291
|
Middelbeers - Vessem - Hoogeloon - Casteren - Netersel - Hulsel - Bladel - Dalem - Hapert
|
|
292
|
Veldhoven - Oerle - Wintelre - Vessem - Hoogeloon
|
|
294
|
Veldhoven - Knegsel - Eersel - Duizel - Hoogeloon - Vessem
|
|
Schoolbus
|
601
|
Eindhoven, Station - Jozef Eliasweg
|
|
604
|
Eindhoven, Station - Summa College Sterrenlaan
|
608
|
Eindhoven, Station - Internationale School
|
|
611
|
Maarheeze - Leende - Valkenswaard Merendreef
|
|
621
|
Sterksel - Heeze - Leende - Valkenswaard Merendreef
|
|
Nachtbussen
|
N1
|
Eindhoven, Stadhuisplein - Achte Barrier - Blixembosch West - Blixembosch Oost - De Tempel
|
Carnavalsnachtbus
|
N2
|
Eindhoven, Stadhuisplein - Heesterakker - Breugel - Son De Gentiaan
|
Carnavalsnachtbus
|
N3
|
Eindhoven, Stadhuisplein - Tivoli - Geldrop Coevering - Nuenen Oost - Nuenen Eeneind
|
Carnavalsnachtbus
|
N4
|
Eindhoven, Stadhuisplein - Genderbeemd, Veldhoven Zeelst, Veldhoven Zonderwijk, Veldhoven Heikant, Eindhoven Grasrijk - Evoluon
|
Carnavalsnachtbus
|
Lijnen behorend tot buurconcessie
|
80
|
Venlo Station - Sevenum - Horst - Venray - Deurne Station
|
Streekdienst door Arriva Limburg
|
141
|
Tilburg - Moergestel - Spoordonk - Oirschot - Best
|
Streekdienst door Arriva Oost-Brabant
|
142
|
Tilburg - Hilvarenbeek - Diessen - Middelbeers - Oostelbeers - Oirschot - Best
|
Streekdienst door Arriva Oost-Brabant
|
143
|
Reusel - Hooge Mierde - Lage Mierde - Esbeek - Hilvarenbeek - Tilburg
|
Streekdienst door Arriva Oost-Brabant
|
155
|
Veghel - Erp - Boekel - Gemert
|
Streekdienst door Arriva Oost-Brabant
|
156
|
's-Hertogenbosch - Den Dungen - Sint Michielsgestel - Schijndel - Sint Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
Streekdienst door Arriva Oost-Brabant
|
157
|
Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Mariaheide - Veghel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
Streekdienst door Arriva Oost-Brabant
|
204
|
Best - Boskant - Sint Oedenrode - Olland - Kasteren - Liempde - Boxtel - Schijndel
|
Buurtbus door Arriva Oost-Brabant
|
305
|
Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Veghel - Eindhoven
|
Sneldienst (Volans) door Arriva Oost-Brabant
|
430
|
(Meersel Dreef - Meerle - Meer - Minderhout -) Hoogstraten - Wortel - Merksplas - Turnhout - Oud-Turnhout - Arendonk - Reusel
|
Streekdienst door De Lijn Antwerpen
|
653
|
Eindhoven - Uden
|
Scholierenlijn door Arriva Oost-Brabant
|
871
|
Rotterdam - Dordrecht - Breda - Tilburg - Eindhoven
|
Nachtbus door Arriva Nachtnet Bus Brabant
|
872
|
Utrecht - 's-Hertogenbosch - Eindhoven
|
Nachtbus door Arriva Nachtnet Bus Brabant
|