Lijn
Route
Opmerking
Stadsbus Purmerend
101
Tramplein - Station - De Purmer Zuid
R-NET
301
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend - De Rijp/Edam
302
Amsterdam-West - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend
Spitsbus
304
Amsterdam - Ilpendam - Purmerend
306
Amsterdam - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster
307
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend
308
Amsterdam - Ilpendam - Purmerend
309
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend
312
Amsterdam - Broek in Waterland - Volendam - Edam
314
Amsterdam - Broek in Waterland - Edam - Scharwoude - Hoorn
315
Amsterdam - Monnickendam - Marken
316
Amsterdam - Broek in Waterland - Volendam - Edam
319
Amsterdam - Landsmeer
Streeknet
103
Purmerend - De Purmer - Monnickendam
105
Amsterdam-Noord - Watergang - Ilpendam - Purmerend
109
Amsterdam-Noord - Watergang - Ilpendam - Purmerend
Spitsbus
110
Amsterdam-Noord - Broek in Waterland - Volendam - Edam - Purmerend
111
Amsterdam-Noord - Broek in Waterland - Monnickendam
121
Purmerend - Neck - Jisp - Wormer - Wormerveer
125
Amsterdam-Noord - Landsmeer - Den Ilp - Purmerland - Purmerend
Niteliner
N01
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend
N04
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend
N10
Amsterdam → Broek in Waterland → Monnickendam → Volendam → Edam
N14
Amsterdam - Broek in Waterland - Edam - Scharwoude - Hoorn
375
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Watergang - Ilpendam - Purmerend
Spitsbus
376
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Watergang - Ilpendam - Purmerend
377
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Watergang - Ilpendam - Purmerend
Spitsbus
378
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Broek in Waterland - Monnickendam - Volendam - Edam
Spitsbus
379
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Broek in Waterland - Edam - Scharwoude - Hoorn
Spitsbus
Old Holland Tour
817
Edam - Volendam - Katwoude - Zaanse Schans
Pilot zomer 2016
Buurtbussen
413
Purmerend - Kwadijk / Middelie - Oosthuizen - Warder - Schardam - Beets
416
De Rijp - Westbeemster - Middenbeemster - Beemster - Zuidoostbeemster - Purmerend
419
Uitdam - Broek in Waterland - Monnickendam - Ilpendam - Purmerend
Schoolbussen
610
Marken - Monnickendam - Katwoude - Volendam
611
Amsterdam - Broek in Waterland - Monnickendam (- Marken)
614
Monnickendam / Volendam - Edam - Hoorn
Diverse routevarianten