Lijn 681 Den Ham Gereformeerde Kerk - Almelo Aalderinkshoek
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 nov 2016 om 15:06
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 681 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 25, 681 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Amelo) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 681 rijdt van Den Ham via Vroomshoop en Westerhaar naar Almelo.
Route
Halte | ||
↓ | Den Ham, Gereformeerde Kerk | |
Den Ham, Smitstraat | ||
Den Ham, Zuivelfabriek | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Den Ham, Middenweg | ||
Den Ham, De Kooyen | ||
Vroomshoop, Zwembad | ||
Vroomshoop, President Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Vroomshoop, Dalvoorderslag | ||
Vroomshoop, Sallandia | ||
Vroomshoop, Hammerdijk | ||
Westerhaar, Vroomshoopseweg | ||
Westerhaar, Wollegrasstraat | ||
↓ | Westerhaar, Busstation | |
Almelo, Noordikslaan | ||
↓ | Almelo, Centraal Station | |
Almelo, Valeriusstraat | ||
Almelo, Catharina van Renneslaan | ||
Almelo, Hoog Schuilenborg | ||
Almelo, Mozartstraat | ||
Almelo, Haydnlaan | ||
Almelo, Sibeliusstraat | ||
Almelo, Tsjaikowskystraat | ||
Almelo, Paganinistraat | ||
Almelo, Valeriusstraat | ||
Almelo, Obrechtstraat | ||
Almelo, Sweelincklaan | ||
Almelo, Groen van Prinstererstraat | ||
Almelo, Bellavistastraat | ||
↓ | Almelo, Centrumplein | |
↓ | Almelo, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd deze lijn van de Catharina van Renneslaan doorgetrokken via de route van lijn 25 naar het Centraal Station van Almelo om de wijk Aalderinkshoek zo een vroege spitsrit te geven.