Lijn 17 Heerenveen Station - Oosterwolde Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 8 nov 2016 om 14:59
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Zuidoost-Fryslân en Wadden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 16, 17 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 0-1x/uur (deels belbus) |
Zondag | 0-1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van Heerenveen via Wolvega, De Blesse, Steggerda, Noordwolde, Oosterstreek, Boyl, Elsloo en Makkinga naar Oosterwolde.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt een extra rit van Noordwolde naar Heerenveen.
- In de vakanties wordt doordeweeks het gedeelte tussen Noordwolde en Oosterwolde met een 8-personenbus gereden.
- Op zaterdag wordt als vaste lijndienst gereden tussen Wolvega en Noordwolde en als belbus tussen Noordwolde en Oosterwolde. Te Noordwolde is lijn 17 dan gekoppeld aan lijn 19.
- Op zondag en in de avonduren wordt als belbus gereden tussen Wolvega en Oosterwolde.
Route
Halte | ||
Heerenveen, Busstation | ||
Heerenveen, Gemeentehuis | ||
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Heerenveen, Abe Lenstraboulevard | ||
Heerenveen, Burgemeester Kuperusplein | ||
Heerenveen, Gruttostraat | ||
Heerenveen, Sporthal De Kamp | ||
Heerenveen, Rottumerweg | ||
Heerenveen, Sallandlaan | ||
Heerenveen, Tolhuis | ||
Heerenveen, Blau Hús | ||
Heerenveen, Thialf | ||
Oudeschoot, Siebengaweg | ||
Oldeholtwolde, Oldeholtwolde | ||
Wolvega, Scheeneweg | ||
Wolvega, Om den Noort | ||
Wolvega, Station | ||
Wolvega, Hoofdstraat Oost | ||
Wolvega, Tulpstraat | ||
Wolvega, Lindenoord | ||
De Blesse, De Linde | ||
De Blesse, Noord | ||
De Blesse, Nieuwstraat | ||
De Blesse, Spoorlaan | ||
Peperga, Kerk | ||
Steggerda, Vaartweg | ||
Steggerda, Mulderstraat | ||
Steggerda, Zevenroeden | ||
Steggerda, Hoeveweg | ||
Steggerda, Oost | ||
Vinkega, Schoollaan | ||
Vinkega, Molenburen | ||
Noordwolde, Haenepolle | ||
Noordwolde, De Gelde | ||
Noordwolde, Vlechtmuseum | ||
Oosterstreek, Kerk | ||
Oosterstreek, De Rietschans | ||
Oosterstreek, Schoolstraat | ||
Boyl, Schoollaan | ||
Boyl, Wijnmark Hoeve | ||
Boyl, Kerkweg | ||
Boyl, Rijskamperweg | ||
Elsloo, Zuivelfabriek | ||
Elsloo, Butenweg | ||
Elsloo, School | ||
Elsloo, Driesprong | ||
Tronde, Tronde | ||
Makkinga, Makkinga Provincialeweg | ||
Makkinga, Makkinga | ||
Makkinga, Hoek Makkinga | ||
Oosterwolde, Drie Tolhekken | ||
Oosterwolde, Nanningasluis | ||
Oosterwolde, Jan Frankensingel | ||
Oosterwolde, Busstation |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Zuidoost-Fryslân en Wadden in. Lijn 17 behield grotendeels zijn oude route tussen Heerenveen en Oosterwolde, echter werd er tussen Makkinga en Oosterwolde de route van lijn 16 overgenomen. Nieuw was dat er in de avonduren en op zondag als belbus werd gereden tussen Wolvega en Oosterwolde.