Lijn 664 Lemelerveld Brugstraat - Zwolle Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 aug 2015 om 12:42
Voormalige buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 2004 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 664 reed van Lemelerveld via Heino, Lenthe en Wijthmen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Heino, Aver Heino | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, Van der Capellenweg | ||
Heino, Jonkman | ||
Lenthe, De Gunne | ||
Lenthe, De Jong | ||
Lenthe, Hagenweg | ||
Lenthe, Koelmanstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroezenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Dr. Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Klinieken/Dokterspad | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Scania/Voorsterweg | ||
Zwolle, Campus |
Geschiedenis
Op 23 mei 2004 werd de voormalige lijn 186 vernummerd naar 664, de route bleef ongewijzigd. Op een later moment werd deze lijn opgeheven.
Als gevolg van het opheffen van lijn 164 op 9 december 2012 werd een nieuwe schoolbus 664 geïntroduceerd die volgens hetzelfde traject zou gaan rijden, echter nog slechts tot de Rieteweg in Zwolle.