Concessie IJsselmond (2005-2013)
IJsselmond | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Overijssel, Provincie Flevoland |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Duur | 6 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt uitgevoerd door Connexxion.
Inhoud
Lijnennet
Stadsdiensten
Stadsdienst Kampen
- Lijn 11 Ringlijn Kampen, Station NS - Beneluxweg
- Lijn 12 Ringlijn Kampen, Station NS - Isala Polikliniek
Streekdiensten
- Lijn 70 Zwolle Busstation/NS - Steenwijk Station NS
- Lijn 71 Zwolle Busstation/NS - Emmeloord Busstation
- Lijn 74 Zwolle Busstation/NS - Kampen Station NS via Genemuiden
- Lijn 75 Steenwijk Station NS - Marknesse Busstation
- Lijn 76 Steenwijk Station NS - Marknesse Busstation (- Emmeloord Busstation)
- Lijn 79 Meppel Station NS - Blauwe Hand, Blauwe Hand
- Lijn 140 Dronten Melisse - Zwolle Windesheim Campus
- Lijn 141 Zwolle Busstation/NS - Urk Vlaak
- Lijn 143 Lelystad Station NS/Centrum - Kampen Station NS
- Lijn 144 Harderwijk Station NS - Zeewolde Langezand
- Lijn 147 Harderwijk Station NS - Emmeloord Busstation
- Lijn 148 Lelystad Station NS/Centrum - Harderwijk Station NS
- Lijn 149 Urk Gemeentehuis - Nagele Domineesweg
- Lijn 159 Harderwijk Station NS - Almere Centrum NS
- Lijn 154 Lelystad Station NS/Centrum - Swifterbant 't Blazoen
- Lijn 171 Zwolle Busstation/NS - Blokzijl Busstation
- Lijn 247 Harderwijk Station NS - Dronten Busstation / 't Harde Station NS Walibi Express
Overigen
Hanzeliner
- Lijn 330 Lelystad Station NS/Centrum - Zwolle Busstation/NS
- Lijn 341 Emmeloord Busstation - Zwolle Busstation/NS (voormalige lijn)
Natuur Express
Buurtbus
Scholierenlijnen
- Lijn 643 Lelystad Station NS/Centrum - Kampen GSG Pieter Zandt
- Lijn 673 Meppel Station NS - Zwartsluis Busstation
- Lijn 674 Kampen GSG Pieter Zandt - Hoogeveen Station NS / Staphorst Redder
- Lijn 675 Blesdijke Café van der Wal - Wolvega Linde College
- Lijn 681 Kampen Pieter Zandt College - Urk Ransuil
- Lijn 682 Urk Ransuil - Zwolle Molenweg
- Lijn 683 Dronten De Haflinger / Kampen H. van Dijkstraat - Zwolle Molenweg
- Lijn 684 Emmeloord Busstation - Kampen Station NS
- Lijn 686 Kampen Pieter Zandt College - Nunspeet Molenweg
Materieel
Binnen deze concessie worden de volgende bussen ingezet: