Lijn 662 's-Hertogenbosch Centraal Station - Oss Centraal Station
Buslijn 662 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 162 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (v.a. 13:10) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 662 rijdt van 's-Hertogenbosch via Empel, Maren-Kessel, Lith en Lithoijen naar Oss.
In de ochtendspits rijden twee (doorgaande) ritten van Oss naar 's-Hertogenbosch en rijden twee ritten van Maren-Kessel naar Oss. In de middagspits rijden vijf ritten van Oss naar Maren-Kessel v.v. en vijf ritten van 's-Hertogenbosch naar Maren-Kessel, tussen beide lijndelen moet dan overgestapt worden.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost]] | |
's-Hertogenbosch, Buitenpepers | ||
's-Hertogenbosch, Slagen Zuid | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage | ||
's-Hertogenbosch, De Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, De Morgen | ||
's-Hertogenbosch, Burg. Godschalxstraat | ||
Empel, Klaverstraat | ||
Empel, Wikveld | ||
Empel, Tarweakker | ||
Empel, Bereklauw | ||
Empel, Fluitenkruid | ||
Empel, De Brink | ||
Empel, Fluitenkruid | ||
Het Wild, Hustenweg | ||
Het Wild, Nieuwe Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Dijkstraat | ||
Maren-Kessel, Kerkplein | ||
Maren-Kessel, Velmerweg | ||
Maren-Kessel, Molenstraatje | ||
Maren-Kessel, Kesselsehoek | ||
Lith, Citadel | ||
Lith, Mr. Van Coothstraat | ||
Lith, Hertog Janstraat | ||
Lith, Markt | ||
Lith, Lithsedijk | ||
Lithoijen, Stuw | ||
Lithoijen, Lithoijensedijk | ||
Lithoijen, John F. Kennedybaan | ||
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat | ||
Oss, Mikkeldonkweg | ||
Oss, Zaltbommelseweg | ||
Oss, Hertogensingel | ||
Oss, Eikenboomgaard | ||
Oss, Walstraat | ||
Oss, Centraal Station |
Geschiedenis
Met de overgang naar de nieuwe concessie Oost-Brabant per 14 december 2014 werd lijn 162 omgezet naar een schoolbus. Vrijwel alle ritten tussen Oss en Maren-Kessel werden op die datum opgeheven. Slechts twee tot drie ritten in de spitsrichting bleven gehandhaafd ten behoeve van scholieren.
Vanwege protesten uit de dorpen Maren-Kessel, Lith en Lithoijen werden last-minute nog enkele ritten aan de dienstregeling toegevoegd. In de ochtendspits werd één rit van Maren-Kessel naar Oss toegevoegd en in de middagspits werden twee ritten in beide richtingen toegevoegd, één omstreeks 13:00 en één omstreeks 18:00.