Lijn 126 Amsterdam Muiderpoortstation - Mijdrecht Kogger
Voormalige buslijn 126 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion, BBA |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 126 reed van Amsterdam via Diemen, Abcoude, Vinkeveen en Wilnis naar Mijdrecht.
In de avonduren werd alleen gereden tussen Amsterdam Holendrecht en Wilnis. Op zondag werd eveneens gereden op het traject Amsterdam Holendrecht - Mijdrecht.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Muiderpoort | ||
Amsterdam, Dapperstraat | ||
Amsterdam, Linnaeusstraat | ||
Amsterdam, Pretoriusstraat | ||
Amsterdam, Hogeweg | ||
Amsterdam, Hugo de Vrieslaan | ||
Amsterdam, Kruislaan | ||
Amsterdam, Brinkstraat | ||
Diemen, Arent Krijtsstraat | ||
Diemen, Schoolstraat | ||
Diemen, Beukenhorst | ||
Diemen, Bovenrijkersloot | ||
Diemen, Tarwekamp | ||
Diemen, Station Zuid | ||
Amsterdam, Echtenstein / Hogeschool | ||
Amsterdam, Eeftink | ||
Amsterdam, Egeldonk | ||
Amsterdam, Geldershoofd | ||
Amsterdam, Ganzenhoefstation | ||
Amsterdam, Grubbehoeve | ||
Amsterdam, Garstkamp | ||
Amsterdam, Grunder | ||
Amsterdam, Koornhorst | ||
Amsterdam, Kouwenoord | ||
Amsterdam, Kraaienneststation | ||
Amsterdam, Kralenbeek | ||
Amsterdam, Kelbergen | ||
Amsterdam, Bijlmerpark | ||
Amsterdam, Hogevecht | ||
Amsterdam, Huigenbos | ||
Amsterdam, Maasdrielhof | ||
Amsterdam, Holendrechtplein | ||
Amsterdam, Holendrechtstation | ||
Amsterdam, Paasheuvelweg / AMC | ||
Amsterdam, Meibergdreef | ||
Amsterdam, A.Z.U.A. | ||
Amsterdam, Weltevreden | ||
Amsterdam, Abcoudermeer | ||
Abcoude, Zwembad | ||
Abcoude, Koningsvaren | ||
Abcoude, Dokter van Doornplein | ||
Abcoude, Hoogstraat | ||
Abcoude, Burg. des Tombesweg | ||
Abcoude, Viaduct A2 | ||
Vinkeveen, Winkeldijk | ||
Vinkeveen, Molenkade | ||
Vinkeveen, Plaswijk | ||
Vinkeveen, De Voorzorg | ||
Vinkeveen, Viersprong | ||
Vinkeveen, De Plashoeve | ||
Vinkeveen, Klinkhamer | ||
Vinkeveen, Welkom | ||
Vinkeveen, De Vinkeplas | ||
Vinkeveen, Corridon | ||
Vinkeveen, Wit Groene Kruis | ||
Vinkeveen, Viaduct | ||
Vinkeveen, Kerklaan | ||
Vinkeveen, Winkelcentrum | ||
Vinkeveen, Hoge Biezenpad | ||
Vinkeveen, Waverbancken | ||
Wilnis, Burg. de Voogtlaan | ||
Wilnis, Molmlaan | ||
Wilnis, Herenweg | ||
Wilnis, Burg. Padmosweg | ||
Wilnis, Veldzijdeweg | ||
Mijdrecht, Driehuis / Kerk | ||
Mijdrecht, Dr. Schaepmanplantsoen | ||
Mijdrecht, Vijzelmolen | ||
Mijdrecht, Koningsspil | ||
Mijdrecht, Roerdomp / Sporthal | ||
Mijdrecht, Lepelaar | ||
Mijdrecht, Zwembad Blijdrecht | ||
Mijdrecht, Ridderschapstraat | ||
Mijdrecht, Dokter van de Berglaan | ||
Mijdrecht, Kogger |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan na het inkorten van lijn 126 die nog naar Uithoorn reed.
In de dienstregeling 1996/1997 werd op maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur binnen Amsterdam (in de spitsuren naar Wilnis). Op zondag overdag werd slechts 1x/uur tussen Amsterdam Holendrecht en Vinkeveen gereden. In de avonduren werd op datzelfde traject slechts 1x per 2 uur gereden.
In de dienstregeling 2003 werd op zondag alleen nog gereden tussen het Holendrechtstation en Vinkeveen.