Lijn 637 Brunssum Wilhelminastraat - Sittard Sportzone
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 637 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtend |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 637 rijdt van Brunssum via Merkelbeek, Doenrade en Munstergeleen naar Sittard.
Route
Halte | ||
↓ | Brunssum, Wilhelminastraat | |
Brunssum, Prins Hendriklaan | ||
Brunssum, Dorpstraat | ||
Brunssum, Merkelbeekerstraat | ||
Brunssum, Kennedylaan/Europalaan | ||
Brunssum, Loogstraat | ||
Merkelbeek, Kerkstraat | ||
Merkelbeek, Steenweg | ||
Merkelbeek, Haagstraat | ||
Doenrade, Limpensweg | ||
Doenrade, Zwarte Graaf | ||
Doenrade, Valderensweg | ||
Windraak, Windraak | ||
Munstergeleen, Watersley | ||
Sittard, Leyenbroek/Kerk | ||
Sittard, Irenelaan | ||
Sittard, Beukeboomweg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
↓ | Sittard, Station | |
Sittard, Europaboulevard/Sabic | ||
Sittard, Paradijsboulevard/Sabic | ||
↓ | Sittard, Sportzone |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd een schoolbus geïntroduceerd als aanvulling op lijn 37, zodat op het drukste tijdstip meer reizigers vervoerd kunnen worden. Deze lijn kreeg het lijnnummer 637 en ging in de ochtendspits één rit van Brunssum naar Sittard rijden. In de middagspits kunnen reizigers wel gebruik maken van de reguliere buslijn.