Lijn 639 Ouddorp Bernhardweg - Middelharnis Gemeentehuis (2016)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 apr 2016 om 19:58
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 639 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea |
Rijdt sinds | 8 mei 2016 |
Voorganger(s) | 639 |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag (ri. Ouddorp) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 639 rijdt van Ouddorp naar Middelharnis.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden zes ritten van Ouddorp naar Middelharnis.
- In de middag (vanaf 14:25 uur) rijden zes ritten van Middelharnis naar Ouddorp.
- Op dinsdagmiddag rijden in totaal acht ritten van Middelharnis naar Ouddorp.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Rijksweg N57 | ||
Stellendam, Provincialeweg N215 | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 8 mei 2016 werd de dienstregeling van deze lijn opnieuw aangepast. Er werd niet langer tussen Renesse en Ouddorp gereden.