Lijn 608 Grou Station - Eagum Eagum
Belbuslijn 608 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 608 is een Opstapper en rijdt van Grou naar Eagum.
Route
Halte | ||
Grou, Station Grou-Jirnsum | ||
Eagum, Eagum |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 ging de volgende concessie Noord- en Zuidwest-Friesland van start, nieuw hierbij was dat de concessies Schiermonnikoog en Stadsvervoer Leeuwarden toegevoegd waren. Na de aanbestedingsperiode kwam Arriva als winnaar uit de bus. Ook het dorpje Eagum werd in het lijnennet opgenomen door middel van een Opstapper. De nieuwe lijn 608 ging rijden tussen dit dorpje en station Grou-Jirnsum met een frequentie van 1x/uur dagelijks.