Lijn C1 Nunspeet Station - Dedemsvaart De Magnolia
Voormalige buslijn C1 | |
Vervoerder(s) | RRReis (Keolis Nederland) |
Concessie | IJssel-Vecht (2021-2022) |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | BYD K9UE |
Periode | 13 december 2020 t/m 10 december 2022 |
Voorganger(s) | 29, 100 |
Opvolger(s) | 301 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn C1 reed van Nunspeet via Doornspijk, Elburg, Oldebroek, Wezep, Hattemerbroek, Zwolle, Ruitenveen, Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Station | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, De Sparrenhorst | ||
Nunspeet, Oosterlaan | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klaverplein | ||
Elburg, Zilverschoon | ||
Elburg, Eperweg | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Wezep, Café Restaurant Coelenhage | ||
Wezep, Veluwelaan | ||
Wezep, Willem de Zwijgerkazerne | ||
Hattemerbroek, Centrum | ||
Hattem, IJsselbrug | ||
Zwolle, Het Engelse Werk | ||
Zwolle, Oranje Nassaulaan | ||
Zwolle, Koningin Wilhelminastraat | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Emmawijk/Centrum | ||
Zwolle, Groot Wezenland | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Park De Wezenlanden | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Ziekenhuis | ||
Zwolle, Meppelerstraatweg | ||
Zwolle, Vrolijkheid | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Bergkloosterweg | ||
Zwolle, Vechtbrug | ||
Zwolle, Bentheimstraat | ||
Zwolle, Kleefstraat | ||
Zwolle, Markteweg | ||
Zwolle, Westeinde | ||
Zwolle, Noordeinde | ||
Ruitenveen, Nieuwendijk | ||
Ruitenveen, Middenweg | ||
Ruitenveen, Hoevenweg | ||
Ruitenveen, Nieuwe Kreuleweg | ||
Ruitenveen, Kuitermansweg | ||
Ruitenveen, Dedemsweg | ||
Nieuwleusen, Molen | ||
Nieuwleusen, Bouwhuisweg | ||
Nieuwleusen, Westeinde | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Nieuwleusen, Zwembad | ||
Nieuwleusen, Gereformeerde Kerk | ||
Nieuwleusen, Bejaardencentrum | ||
Nieuwleusen, Baron van Dedemstraat | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Oosterhulst | ||
Nieuwleusen, De Vlijt | ||
Balkbrug, Nieuweweg (Sluis 4) | ||
Balkbrug, Zelhorstweg | ||
Balkbrug, D'Olde Heerd | ||
Balkbrug, Zwolseweg | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, De Pol | ||
Dedemsvaart, Het Rak | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 207 | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 115 | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Haitjema | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia |
Geschiedenis
Op 13 december 2020 ging de twee jaar durende noodconcessie voor de regio IJssel-Vecht van start. Het vervoer in de regio werd voortaan door Keolis Nederland onder de merknaam RRReis verzorgd. Enkele streeklijnen werden omgezet in ComfortRRReis hetgeen inhield dat deze lijnen met comfortabele bussen en een hogere frequentie gingen rijden. Tussen Nunspeet, Zwolle en Dedemsvaart ging lijn C1 rijden. Deze lijn ontstond uit de lijnen 29 en 100 die in Zwolle aan elkaar werden gekoppeld. Wel werd het traject tussen Dedemsvaart en Coevorden van lijn 29 voortaan door lijn 129 bediend. Nieuw was dat van maandag tot en met zaterdag op een groot gedeelte van de route de frequentie werd verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur en in de avonduren en op zondag van 1x/uur naar 2x/uur. Tevens werd de route in Zwolle fors gewijzigd. Er werd niet langer via Assendorp gereden maar via Groot Wezenland en daarnaast kwam de weekendroute via Katwolderplein/Centrum in zijn geheel te vervallen. Als laatste werden op vrijdag- en zaterdagnacht voortaan twee nachtritten van Zwolle naar Elburg en Dedemsvaart aangeboden.
Op 21 februari 2021 werd de route in Dedemsvaart voor de avond- en zondagritten gewijzigd. Het eindpunt werd verplaatst van de halte Haitjema naar De Magnolia waardoor in Dedemsvaart de gehele week dezelfde route werd gereden.
Op 29 augustus 2021 werd de halte Centrum/Zwolseweg hernoemd in Zwolseweg en de halte Centrum/Coevorderweg in Centrum.
Op 12 december 2021 werd de frequentie op zaterdag tussen Elburg en Dedemsvaart verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur. Tevens kwamen de twee nachtritten van Zwolle naar Dedemsvaart en Elburg definitief te vervallen.
Op 29 mei 2022 werd de frequentie in de spits verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur. Tegelijkertijd vervielen in de daluren de verdichtingsritten tussen Elburg en Dedemsvaart die zorgden voor een frequentie van 4x/uur. Ook kwamen in de ochtendspits de twee extra versterkingsritten van Dedemsvaart naar Zwolle permanent te vervallen.
Op 11 december 2022 ging de concessie IJssel-Vecht van start waarbij het vervoer werd overgenomen door EBS ten koste van Keolis Nederland. Lijn C1 kreeg het nieuwe lijnnummer 301. De frequentie in de spitsuren werd hierbij verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur.