Lijn 40 Sittard Station - Heerlen Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 40 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 40 rijdt van Sittard via Doenrade, Oirsbeek, Hoensbroek, Heerlen, Kerkrade, Simpelveld, Eys en Wittem naar Gulpen.
Dienstregeling
- Op werkdagen buiten de schoolvakanties wordt de basisdienst tussen Hoensbroek en Heerlen Zuyd Hogeschool aangevuld tot een kwartierdienst.
- Het traject tussen station Heerlen en de Hogeschool Zuyd wordt alleen doordeweeks buiten schoolvakanties gereden.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Sittard, Beukeboomweg | ||
Sittard, Irenelaan | ||
Sittard, Leyenbroek/Kerk | ||
Munstergeleen, Watersley | ||
Windraak, Windraak | ||
Doenrade, Provincialeweg | ||
Doenrade, Klein Doenrade | ||
Oirsbeek, Altaarstraat | ||
Oirsbeek, Oppevenerweg | ||
Amstenrade, Centrum | ||
Amstenrade, Allee | ||
Hoensbroek, Bertus Aafjeshof | ||
Hoensbroek, Busstation | ||
Heerlen, Demstraat | ||
Heerlen, Servatiusstraat | ||
Heerlen, Lokerstraat | ||
Heerlen, Bokstraat | ||
Heerlen, Huyn van Rodenbroeckstraat | ||
Heerlen, IJsselstraat | ||
Heerlen, Scheldestraat | ||
Heerlen, Saffierstraat | ||
Heerlen, Sittarderweg/Kerk | ||
Heerlen, Sittarderweg/CBS | ||
Heerlen, Busstation | ||
Heerlen, Theater | ||
Heerlen, Douvenrade | ||
Heerlen, Pijnsweg | ||
Heerlen, Zuyd Hogeschool |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd lijn 40 (Sittard - Heerlen - Gulpen) geknipt in Heerlen. Het traject tussen Sittard en Heerlen bleef als lijn 40 rijden en ging in Heerlen buiten de schoolvakanties verder rijden naar de Hogeschool Zuyd. Verder bleef de route en dienstregeling ongewijzigd. Het traject tussen het Parkstad Stadion en Gulpen ging vanaf diezelfde datum verder als lijn 47. Tussen station Heerlen en het Parkstad Stadion konden reizigers gebruik maken van overige buslijnen.