Lijn 682 Zutphen Station - Doetinchem Station
Buslijn 682 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea Scania OmniLink |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1-5x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 682 rijdt van Zutphen via Warnsveld, Baak, Steenderen, Toldijk, Hummelo, Laag Keppel en Langerak naar Doetinchem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit in beide richtingen en rijden vervolgens vier ritten van station Doetinchem naar de Tweede Loolaan.
Route
Halte | ||
Zutphen, Busstation | ||
Zutphen, Rijkenhage | ||
Zutphen, Berkelsingel | ||
Zutphen, Watertoren | ||
Zutphen, Oude Begraafplaats | ||
Warnsveld, Welgelegen | ||
Warnsveld, Winkelcentrum Dreiumme | ||
Warnsveld, Klooster | ||
Warnsveld, Leesten | ||
Warnsveld, Ooyerhoekseweg | ||
Zutphen, Gelre Ziekenhuizen | ||
Zutphen, Revelhorst | ||
Zutphen, Bronsbergen | ||
Zutphen, Den Elter | ||
Baak, De Groene Jager | ||
Baak, Dorp | ||
Baak, Covik | ||
Steenderen, Aviko | ||
Steenderen, Dorp | ||
Steenderen, Gemeentehuis | ||
Steenderen, Zuivelfabriek | ||
Toldijk, Café den Bremer | ||
Toldijk, Zonnebrug | ||
Toldijk, Lamstraat | ||
Toldijk, Tolbrug | ||
Hummelo, Brede School | ||
Hummelo, Zelhemseweg | ||
Laag-Keppel, Manege | ||
Langerak, IJzergieterij | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Tweede Loolaan | ||
70px | Doetinchem, Loolaan | |
Doetinchem, Slingeland Ziekenhuis | ||
Doetinchem, Rozengaardseweg | ||
Doetinchem, Raadhuisstraat | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Station |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd een nieuwe schoolbus geïntroduceerd die in de ochtendspits éénmaal van Zutphen naar Doetinchem ging rijden via de route van lijn 82. Anders dan laatstgenoemde lijn wordt in Doetinchem een afwijkende route via de locaties van het Graafschap College gereden. In de middagspits maken reizigers gebruik van de reguliere buslijn 82.
Op 11 december 2016 werd ook één rit richting Zutphen aan de dienstregeling toegevoegd. Tevens gingen de extra ritten van lijn 82 tussen station Doetinchem en het Graafschapcollege onder dit lijnnummer rijden. Ten slotte gingen de ritten richting Zutphen niet stoppen bij de haltes in het Centrum van Doetinchem.