Lijn 81 De Klomp Station - Woudenberg De Poort
Voormalige buslijn 81 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht (2009-2016) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 11 december 2011 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 81 |
Opvolger(s) | 50, 56, 381 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 81 reed van Veenendaal via Elst, Amerongen, Leersum, Doorn, Driebergen, Zeist en Austerlitz naar Woudenberg.
Dienstregeling
- In de spitsuren werd de frequentie tussen Veenendaal en station Driebergen-Zeist uitgebreid naar tweemaal per uur.
Route
Halte | ||
Veenendaal, Station De Klomp | ||
Veenendaal, Stationsstraat | ||
Veenendaal, Korte Dreef | ||
Veenendaal, Zwaaiplein | ||
Veenendaal, Wolweg/Centrum | ||
Veenendaal, Grote Pekken | ||
Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk | ||
Veenendaal, Dennenlaan | ||
Veenendaal, Bergweg | ||
Rhenen, Rhenendael-West | ||
Elst, Koetshuis | ||
Elst, Eikelkamp | ||
Elst, Franseweg | ||
Elst, Ingenseveerweg | ||
Elst, Kerk | ||
Elst, De Molen | ||
Amerongen, Amerongse Berg | ||
Amerongen, Dorp | ||
Amerongen, Sporthal de Ploeg | ||
Amerongen, In De West | ||
Amerongen, Prinses Irenelaan | ||
Amerongen, Galak | ||
Leersum, Genista | ||
Leersum, Halfeiken | ||
Leersum, De Schermerij | ||
Leersum, Lomboklaan | ||
Leersum, De Oude Kolk | ||
Leersum, Asenweg | ||
Leersum, Middelweg | ||
Leersum, Donderberg | ||
Leersum, Hoogstraat | ||
Doorn, Sonora | ||
Doorn, Kaap Doorn | ||
Doorn, Het Zonnehuis | ||
Doorn, Centrum | ||
Doorn, Drift | ||
Doorn, Woestduinlaan Noord | ||
Doorn, Mariniers Kazerne | ||
Doorn, Bartimeushage | ||
Doorn, Het Grote Bos | ||
Driebergen, Welgelegenlaan | ||
Driebergen, Traay/Arnhemsebovenweg | ||
Driebergen, Gezichtslaan | ||
Driebergen, Melvill van Carnbeelaan | ||
Driebergen, Van Oosthuyselaan | ||
70px | Driebergen, Loolaan/A12 | |
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Zeist, Nieuw Beerschoten | ||
Zeist, Heideweg | ||
Zeist, Molenweg | ||
Zeist, Hogeweg | ||
Zeist, Belcour | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Lindenlaan | ||
Zeist, Professor Lorentzlaan Ziekenhuis | ||
Zeist, Algemene Begraafplaats | ||
Zeist, Woudschoten | ||
Austerlitz, KNVB-Sportcentrum | ||
Austerlitz, Austerlitzseweg | ||
Austerlitz, Oude Postweg | ||
Austerlitz, Dorpsplein | ||
Austerlitz, Waterlooweg | ||
Austerlitz, Traayweg | ||
Austerlitz, De Pyramide | ||
Woudenberg, De Heygraeff | ||
Woudenberg, De Molen | ||
Woudenberg, Burgwal | ||
Woudenberg, De Kaneel | ||
Woudenberg, Laanzicht | ||
Woudenberg, De Poort |
Speciale bussen
De tunnel in de Veenendaalseweg bij station Veenendaal-De Klomp is te laag voor de VDL Berkhof Ambassador met airco. Daarvoor heeft Connexxion een speciale serie aangeschaft, die geen airco hebben, te weten de 4254 - 4277, later gevolgd door de 8802 - 8805. Als speciaal kenmerk hebben deze bussen een "T" naast het wagenparknummer staan. Heel soms rijdt wel eens een normale Ambassador uit de serie 4134 - 4229 op deze lijn.
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer over en kwam lijn 81 te vervallen. Tussen Driebergen en Veenendaal ging voortaan lijn 50 rijden, de verbinding tussen Zeist en Austerlitz werd door lijn 381 overgenomen. Tussen Driebergen-Zeist en Doorn nam lijn 56 de route via de Arnhemsebovenweg over.
- Voormalige lijn 81
- Voormalige buslijnen
- Concessie Provincie Utrecht (2009-2016) (voormalige lijnen)
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats De Klomp
- Station Veenendaal-De Klomp
- Plaats Veenendaal
- Station Veenendaal Centrum
- Plaats Doorn
- Doorn Centrum
- Plaats Driebergen
- Station Driebergen-Zeist
- Plaats Zeist
- Zeist Busstation
- Plaats Woudenberg
- Woudenberg De Poort