Lijn 32 Goes Station NS - Rilland Gemeentehuis
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | ZWN (1993 - 1994), ZWN-Groep (1994 - ...) |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 29 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ochtendspits) 1x/uur (middagspits) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/uur (v.a. 13:00) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 reed van Goes via Biezelinge, Schore, Kruiningen, Oostdijk en Krabbendijke naar Rilland.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Van de Spieghelstraat | ||
Goes, Ockenburg | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Schore, Oude Rijksweg | ||
Kruiningen, Station Kruiningen-Yerseke | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Kruiningen, Slotstraat | ||
Kruiningen, Hoofdstraat | ||
Kruiningen, Slagveldstraat | ||
Oostdijk, Luchtenburg | ||
Oostdijk, Oostdijk | ||
Krabbendijke, Dorpsstraat | ||
Rilland, Stationsbuurt | ||
Rilland, Gemeentehuis | ||
Rilland, Begraafplaats |
Geschiedenis
Om de scholieren en forenzen tussen Reimerswaal enigszins tegemoet te komen na de inkorting van lijn 29 werd op 23 mei 1993 een nieuwe spitslijn 32 geïntroduceerd. Deze nieuwe spitsbus ging rond 07:30 éénmaal van Rilland naar Goes rijden en tussen 13:00 en 17:00 1x/uur van Goes naar Rilland. Echter tijdens de schoolvakanties rijdt deze nieuwe lijn niet en is het gebruik van de trein sneller tussen beide plaatsen.
Op 1 november 1994 fuseerden Westnederland en ZWN tot het nieuwe ZWN-Groep. Per 28 mei 1995 kwam een eerste nieuwe dienstregeling uit onder deze nieuwe vervoerder. Deze lijn bleef echter ongewijzigd rijden.