Lijn 662 's-Hertogenbosch Centraal Station - Oss Centraal Station
Buslijn 662 | |
Vervoerder(s) | Van Driel i.o.v. Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's Regio, MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 162 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (v.a. 14:00) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 662 rijdt van 's-Hertogenbosch via Empel, Maren-Kessel, Lith en Lithoijen naar Oss.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee (doorgaande) ritten van Oss naar 's-Hertogenbosch en rijden twee ritten van Maren-Kessel naar Oss.
- In de middagspits rijden vier ritten van Oss naar Maren-Kessel en v.v. en vijf ritten van 's-Hertogenbosch naar Maren-Kessel. Tussen beide lijndelen moet dan overgestapt worden.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Buitenpepers | ||
's-Hertogenbosch, Slagen Zuid | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage | ||
's-Hertogenbosch, De Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, De Morgen | ||
's-Hertogenbosch, Burgemeester Godschalxstraat | ||
Empel, Klaverstraat | ||
Empel, Haagstraat | ||
Empel, Meerwijkweg | ||
Empel, Tarweakker | ||
Empel, Bereklauw | ||
Empel, Fluitenkruid | ||
Empel, De Brink | ||
Empel, Fluitenkruid | ||
Het Wild, Hustenweg | ||
Het Wild, Nieuwe Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Dijkstraat | ||
Maren-Kessel, Kerkplein | ||
Maren-Kessel, Velmerweg | ||
Maren-Kessel, Molenstraatje | ||
Maren-Kessel, Kesselsehoek | ||
Lith, Citadel | ||
Lith, Mr. Van Coothstraat | ||
Lith, Hertog Janstraat | ||
Lith, Markt | ||
Lith, Lithsedijk | ||
Lithoijen, Stuw | ||
Lithoijen, Lithoijensedijk | ||
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat | ||
Oss, Mikkeldonkweg | ||
Oss, Zaltbommelseweg | ||
Oss, Hertogensingel | ||
Oss, Eikenboomgaard | ||
Oss, Walstraat | ||
Oss, Centraal Station |
Geschiedenis
Met de overgang naar de nieuwe concessie Oost-Brabant per 14 december 2014 werd lijn 162 omgezet naar een schoolbus. Vrijwel alle ritten tussen Oss en Maren-Kessel werden op die datum opgeheven. Slechts twee tot drie ritten in de spitsrichting bleven gehandhaafd ten behoeve van scholieren.
Vanwege protesten uit de dorpen Maren-Kessel, Lith en Lithoijen werden last-minute nog enkele ritten aan de dienstregeling toegevoegd. In de ochtendspits werd één rit van Maren-Kessel naar Oss toegevoegd en in de middagspits werden twee ritten in beide richtingen toegevoegd, één omstreeks 13:00 en één omstreeks 18:00.
Op 13 december 2015 werd bij wijze van proef een nieuwe buurtbus geïntroduceerd tussen Oss en Maren-Kessel. Om dubbele ritten met de schoolbus op dezelfde route te voorkomen, werd de eerste rit 's middags in beide richtingen tussen Oss en Maren-Kessel geschrapt. Op het vervallen tijdstip rijdt bijna gelijktijdig ook de buurtbus, zodat geen verslechtering van de reismogelijkheden ontstaat. Ook verviel de halte John F. Kennedybaan in Lithoijen en in Empel kregen twee haltes een nieuwe naam.