Concessie KAN Zuid
KAN Zuid | |
---|---|
OV-autoriteit | Stadsregio Arnhem-Nijmegen |
Vervoerder(s) | Novio, Hermes |
Duur | 8 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt gezamenlijk uitgevoerd door Novio en Hermes.
Lijnennet
Stadsdienst Nijmegen
- Lijn 2 Nijmegen Weezenhof - Plein 1944
- Lijn 6 Nijmegen Polkastraat - Brabantse Poort
- Lijn 7 Nijmegen Kan. Mijllinckstraat - Brabantse Poort
- Lijn 8 Nijmegen Hatert - Berg en Dal Groot Berg en Dal
- Lijn 10 Ringlijn Nijmegen Centraal Station - Heyendaal
- Lijn 24 Ressen P+R Waalsprinter - Nijmegen Sanadome (spitsbus)
- Lijn 25 Lent Turennesingel - Groesbeek Zuidmolen (spitsbus)
- Lijn 325 Ringlijn Ressen P+R Waalsprinter - UMC Sint Radboud
Streekdienst
- Lijn 1 Nijmegen Centraal Station - Molenhoek Keizershof
- Lijn 3 Nijmegen Sint Maartenskliniek - Wijchen Randweg Noord
- Lijn 4 Nijmegen Sint Maartenskliniek - Wijchen Randweg Noord
- Lijn 5 Beuningen Aalsterveld - De Horst Kerk / Breedeweg Kerkplein
- Lijn 9 Nijmegen Centraal Station - Grave Busstation
- Lijn 11 Nijmegen Centraal Station - Beuningen Aalsterveld
- Lijn 30 Nijmegen Centraal Station - Oosterhout Peperstraat
- Lijn 57 Nijmegen Centraal Station - Kranenburg (D) Mitte (spitsbus)
- Lijn 80 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station
- Lijn 82 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station
- Lijn 83 Nijmegen Centraal Station - Venlo Busstation / NS
- Lijn 85 Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation
- Lijn 87 Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation
- Lijn 99 Nijmegen Centraal Station - Uden Busstation
- Lijn 103 Zetten Hoofdstraat - Nijmegen Centraal Station
- Lijn 110 Nijmegen Centraal Station - Nijmegen HAN
- Lijn 289 Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation
Schoolbussen
- Lijn 255 Nijmegen Centraal Station - Cuijk Jan van Cuykstraat
- Lijn 280 Millingen Grenskantoor - Groesbeek Zuidmolen
Buurtbussen
- Lijn 161 Wijchen Station NS - Malden Schoolstraat
- Lijn 162 Beek Kwartelstraat - Malden Schoolstraat
- Lijn 163 Batenburg RK Kerk - Alverna La Verna
- Lijn 164 Molenhoek Station - Groesbeek Stekkenberg
Vroege Vierdaagsebussen
- Lijn 401 Beuningen Tiberiuslaan - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 402 Berg en Dal Oude Kleefsebaan - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 404 Wijchen Randweg-Noord - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 405 De Horst Kerkplein - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 406 Nijmegen, Brabantse Poort - De Vereeniging
- Lijn 407 Nijmegen, De Voorstenkamp - De Vereeniging
- Lijn 408 Nijmegen, Hatert - De Vereeniging
- Lijn 409 Grave Busstation - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 411 Nijmegen, 2e Oude Heselaan - De Vereeniging
- Lijn 412 Nijmegen, Tolhuis - De Vereeniging
- Lijn 420 Nijmegen, Camping Winkelsteeg - De Vereeniging
- Lijn 430 Nijmegen, Camping De Dennen - De Vereeniging
- Lijn 431 Elden OHRA-Gebouw - De Vereeniging
- Lijn 432 Huissen Grevenveld - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 433 Angeren Geldersche Oord - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 480 Millingen Grenskantoor - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 483 Gennep Busstation - Nijmegen De Vereeniging
- Lijn 485 Beneden-Leeuwen Van Heemstraweg - Nijmegen De Vereeniging
Vierdaagse Nachtbussen
- Lijn 601 Nijmegen Centraal - Beuningen Tiberiuslaan
- Lijn 602 Nijmegen, Centraal - Weezenhof
- Lijn 605 Nijmegen Centraal - De Horst Kerkplein
- Lijn 606 Nijmegen, Centraal - Zwanenveld
- Lijn 607 Nijmegen, Centraal - Lindenholt-Oost
- Lijn 608 Nijmegen, Centraal - Hatert
- Lijn 609 Nijmegen, Centraal - Grave Busstation
- Lijn 631 Nijmegen Centraal - Arnhem Kroonse Wal
- Lijn 632 Nijmegen Centraal - Huissen Grevenveld
- Lijn 633 Nijmegen Centraal - Angeren Geldersche Oord
- Lijn 680 Nijmegen Centraal - Millingen Grenskantoor
- Lijn 683 Nijmegen Centraal - Gennep Busstation
- Lijn 685 Nijmegen Centraal - Beneden-Leeuwen Van Heemstraweg
Materieel
Binnen het vervoersgebied worden de volgende bussen ingezet:
Toekomst
Na afloop van de concessie in december 2009 zal de concessie opgaan in de nieuwe concessie Concessie Arnhem Nijmegen.