Lijn 61 's-Hertogenbosch, De Kruiskamp - De Aawijk
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | BBA (1991 - 2006), Arriva (2007 - 2014) |
Concessie | Meierij |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Materieel | Hainje Duvedec, Berkhof Premier, Berkhof 2000NL, Berkhof Duvedec, Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 29 september 1991 t/m 13 december 2014 |
Voorganger(s) | 1 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 61 reed van De Kruiskamp via Helftheuvel, station 's-Hertogenbosch, het Centrum en De Pettelaar naar De Aawijk.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd alleen richting De Kruiskamp gereden en in de middagspits alleen richting De Aawijk. In de andere richting konden reizigers dan gebruik maken van lijn 64.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Kruiskampsingel | ||
's-Hertogenbosch, Kardinaal de Jongsingel | ||
's-Hertogenbosch, Karel Doormanstraat | ||
's-Hertogenbosch, Admiraliteitslaan | ||
's-Hertogenbosch, Churchilllaan | ||
's-Hertogenbosch, Evert van Dijkstraat | ||
's-Hertogenbosch, Kooikersweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage | ||
's-Hertogenbosch, Rijzertlaan | ||
's-Hertogenbosch, Boschmeersingel | ||
's-Hertogenbosch, Boschmeerplein | ||
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg | ||
's-Hertogenbosch, Christiaan Huygensweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
70px | 's-Hertogenbosch, Orthenseweg | |
's-Hertogenbosch, Burg. Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Zuid Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Parade | ||
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel | ||
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg | ||
's-Hertogenbosch, Philips de Tweedestraat | ||
's-Hertogenbosch, Sweelinckplein | ||
's-Hertogenbosch, Chopinstraat | ||
's-Hertogenbosch, Provinciehuis | ||
's-Hertogenbosch, Gestelseweg | ||
's-Hertogenbosch, Vondelstraat | ||
's-Hertogenbosch, Zuiderparkweg | ||
's-Hertogenbosch, Erasmusstraat | ||
's-Hertogenbosch, Merwedelaan | ||
's-Hertogenbosch, Rivierenplein | ||
's-Hertogenbosch, Balistraat | ||
's-Hertogenbosch, Dommelstraat | ||
's-Hertogenbosch, Geulweg | ||
's-Hertogenbosch, Maassingel | ||
's-Hertogenbosch, Scheldestraat | ||
's-Hertogenbosch, Oosterplas |
Geschiedenis
Op 29 september 1991 werd de hele stadsdienst van 's-Hertogenbosch geherstructureerd. Hierbij werden de lijnnummers verhoogd naar de 60-serie en werden in veel gevallen ook routes gewijzigd. Het lijnnummer 1 werd op die datum vernummerd naar lijn 61. De route bleef grotendeels ongewijzigd, alleen in het Centrum werd de route uitgebreid. De lijn bleef van maandag t/m zaterdag overdag 4x per uur rijden en 2x per uur op alle overige tijdstippen.
Halte | ||
[[Categorie:Plaats 's-Hertogenbosch, Centraal Station]] [[{{{4}}}|{{{4}}}]] [[Categorie:Station {{{4}}}]] | ||
's-Hertogenbosch, Wilhelminabrug | ||
's-Hertogenbosch, Westwal | ||
's-Hertogenbosch, St. Jorisstraat | ||
's-Hertogenbosch, Markt | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Burg. Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Grootziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Parade |
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Merwedelaan | ||
's-Hertogenbosch, Rivierenplein | ||
's-Hertogenbosch, Balistraat | ||
's-Hertogenbosch, Neerstraat | ||
's-Hertogenbosch, IJsselsingel | ||
's-Hertogenbosch, Oosterplas |
Geschiedenis volgt t.z.t.
Omdat alle ritten van lijn 63 vanaf 13 december 2009 via de Graafseweg gingen rijden, was de routevariant via deze straat voor deze buslijn niet langer nodig en kwam dientengevolge dus te vervallen. In de rest van de route en de dienstregeling vonden geen wijzigingen plaats.
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Merwedelaan | ||
's-Hertogenbosch, Grevelingen | ||
's-Hertogenbosch, Bossche Pad | ||
's-Hertogenbosch, Graafseweg | ||
's-Hertogenbosch, Rubensstraat | ||
's-Hertogenbosch, Pater v.d Elsenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Geulweg | ||
's-Hertogenbosch, Maassingel | ||
's-Hertogenbosch, Scheldestraat | ||
's-Hertogenbosch, Oosterplas |
Bij het ingaan van de nieuwe concessie Oost-Brabant op 14 december 2014 ging de hele stadsdienst van 's-Hertogenbosch op de schop. Deze lijn werd toen opgeheven en vervangen door de nieuwe lijn 1 die eveneens tussen De Kruiskamp en De Aaawijk ging rijden. De gecombineerde dienstregeling met lijn 11 bleef eveneens bestaan, maar werd uitgebreid naar de daluren.