Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Leiden/Leiderdorp
|
13
|
Centraal Station -> Diaconessenhuis -> Kooipark -> Lammenschans -> Zuidwest -> De Mors -> Centraal Station
|
|
14
|
Centraal Station -> De Mors -> Zuidwest -> Lammenschans -> Kooipark -> Diaconessenhuis -> Centraal Station
|
|
15
|
Leiderdorp - Zijlkwartier - Centrum - Centraal Station - Stevenshof - Station De Vink
|
|
16
|
Leiderdorp - Zijlkwartier - Centrum - Centraal Station - Stevenshof - Station De Vink
|
|
30
|
Stevenshof - De Vink - Zuidwest - Centraal Station - Oegstgeest
|
|
Stadsdienst Alphen a/d Rijn
|
75
|
Station -> Centrum -> Ridderveld Oost -> Herenhof -> Ridderveld West -> Hoge Zijde -> Station
|
|
76
|
Station - Rijnhaven - Centrum - Driehoorne - Herenhof
|
|
77
|
Station -> Hoge Zijde -> Ridderveld West -> Ridderveld Oost -> Centrum -> Station
|
|
Streekdienst
|
25s
|
Noordwijk - Katwijk - Leiden
|
Spitsbus
|
31
|
Katwijk - Rijnsburg - Oegstgeest - Leiden
|
|
32
|
Katwijk - Noordwijk - Valkenburg - Leiden
|
|
35s
|
Katwijk - Valkenburg - Leiden
|
Spitsbus
|
40
|
Noordwijk - Rijnsburg - Oegstgeest - Leiden - Leiderdorp
|
|
41
|
Katwijk - Rijnsburg - Oegstgeest - Leiden
|
|
42
|
Noordwijk - Voorhout - Oegstgeest - Leiden - Leiderdorp
|
|
43
|
Den Haag - Wassenaar - Leiden
|
|
45
|
Den Haag - Voorburg - Leidschendam - Voorschoten - Leiden
|
|
46
|
Den Haag - Voorburg - Leidschendam - Voorschoten - Leiden
|
|
48
|
Delft - Voorburg - Leidschendam - Voorschoten - Leiden - Leiderdorp
|
|
49
|
Voorschoten - Leiden - Leiderdorp
|
|
50
|
Leiden - Oegstgeest - Warmond - Sassenheim - Lisse - Hillegom - Bennebroek - Heemstede - Haarlem
|
|
51
|
Leiden - Oegstgeest - Sassenheim - Lisse - Hillegom - Bennebroek - Heemstede - Haarlem
|
|
54
|
Lisse - Keukenhof
|
|
54s
|
Leiden - Keukenhof
|
|
55s
|
Leiden - Sassenheim - Lisse
|
Spitsbus
|
60
|
Noordwijkerhout - Voorhout - Oegstgeest - Leiden
|
|
65s
|
Den Haag - Wassenaar - Voorschoten - Leiden - Leiderdorp
|
|
67s
|
Den Haag - Wassenaar - Katwijk - Noordwijk
|
Spitsbus
|
68
|
Voorschoten - Wassenaar
|
Alleen in de zomer
|
88s
|
Den Haag - Wassenaar - Oegstgeest (- Sassenheim - Lisse)
|
|
90
|
Den Haag - Wassenaar - Katwijk - Noordwijk - Noordwijkerhout - De Zilk - Vogelenzang - Heemstede - Haarlem
|
|
112
|
Leiden - Leiderdorp - Oud Ade - Rijpwetering - Roelofarendsveen - Oude Wetering - Leimuiden
|
|
145
|
Leiden - Oegstgeest - Warmond - Abbenes - Nieuw Vennep - Hoofddorp - Badhoevedorp - Amsterdam
|
NZH
|
147
|
Alphen a/d Rijn - Aarlanderveen - Nieuwkoop - Zevenhoven - Nieuwveen - Vrouwenakker - De Kwakel - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam
|
NZH
|
165
|
Alphen a/d Rijn - Hazerswoude Rijndijk - Hazerswoude - Benthuizen - Zoetermeer
|
|
166
|
Zoetermeer - Benthuizen - Boskoop
|
Spitsbus
|
167
|
Alphen a/d Rijn - Woubrugge - Hoogmade - Leiderdorp - Leiden
|
|
169
|
Alphen a/d Rijn - Koudekerk - Hazerswoude Rijndijk - Zoeterwoude Rijndijk - Leiden
|
|
170
|
Rotterdam - Bergschenhoek - Berkel en Rodenrijs - Zoetermeer - Stompwijk - Zoeterwoude - Leiden
|
|
175
|
Rotterdam - Oud Verlaat - Zevenhuizen - Waddinxveen
|
|
176
|
Waddinxveen - Moerkapelle - Kruisweg - Zoetermeer - Voorburg - Den Haag
|
Spitsbus
|
177
|
Gouda - Waddinxveen - Zevenhuizen - Moerkapelle - Kruisweg - Zoetermeer
|
|
178
|
Gouda - Reeuwijk - Bodegraven
|
|
179
|
Alphen a/d Rijn - Zwammerdam - Bodegraven - Nieuwerbrug - Woerden
|
|
181
|
Alphen a/d Rijn - Boskoop - Waddinxveen
|
|
182
|
Leiden - Leiderdorp - Hoogmade - Woubrugge - Ter Aar - Aarlanderveen - Nieuwkoop - Noorden - Woerdense Verlaat - Zegveld - Woerden
|
|
184
|
Alphen a/d Rijn - Ter Aar - Papenveer - Nieuwveen - Langeraar - Ter Aar
|
|
185
|
Alphen a/d Rijn - Koudekerk - Hazerswoude Rijndijk - Zoeterwoude Rijndijk - Leiden
|
Spitsbus
|
186
|
Leiden - Zoeterwoude-Rijndijk - Hazerswoude-Rijndijk - Hazerswoude Dorp - Boskoop - Waddinxveen - Gouda
|
|
187
|
Leiden - Zoeterwoude-Rijndijk - Hazerswoude-Rijndijk - Hazerswoude Dorp - Boskoop - Waddinxveen - Gouda
|
|
189
|
Leiden - Zoeterwoude Rijndijk - Hazerswoude Rijndijk
|
Spitsbus
|
197
|
Alphen a/d Rijn - Woubrugge - Rijnsaterwoude - Leimuiden - Schiphol - Amsterdam
|
NZH
|
204s
|
Leiden - Zoeterwoude - Zoetermeer - Bleiswijk - Rotterdam
|
Spitsbus
|
239s
|
Alphen a/d Rijn - Woubrugge - Hoogmade - Leiderdorp - Leiden
|
|
Interliner
|
380
|
Alphen a/d Rijn - Hazerswoude - Kruisweg - Zoetermeer - Voorburg - Den Haag
|
|
382
|
Boskoop - Waddinxveen - Moerkapelle - Zoetermeer - Voorburg - Den Haag
|
|
391
|
Haarlem - Heemstede - Noordwijk - Katwijk - Wassenaar - Den Haag
|
|
Buurtbus
|
BB
|
Bodegraven -> Meije -> Zegveld -> Meije -> Bodegraven -> Nieuwerbrug -> Bodegraven
|
|
BB
|
Reeuwijk -> Tempeldijk -> Reijerskoop -> Tempeldijk -> Reeuwijk - Sluipwijk -> Gouda -> Sluipwijk -> Reeuwijk
|
|
BB
|
Zoeterwoude Rijndijk - Weipoort - Noord Aa - Weipoort - Zoeterwoude - Zuidbuurt - Zoeterwoude - Weipoort - Gelderswoude - Benthuizen
|
|