Lijn 666 Maasdam Gemeentehuis - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 4 januari 2009 |
Voorganger(s) | 667 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/ochtendsptis (ri. Oud-Beijerland) 2x/middagspits (ri. Maasdam) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag (ri. Maasdam) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Maasdam via Puttershoek en Heinenoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, De Grienden | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Maseratilaan | ||
Oud-Beijerland, Rembrandstraat | ||
Oud-Beijerland, De Egmontshof | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Op 4 januari 2009 werd vanuit Maasdam een nieuwe schoolbus richting Oud-Beijerland geïntroduceerd, deze nieuwe lijn kreeg als verwijzing naar de normale buslijn het lijnnummer 666. In de ochtendspits gingen drie ritten naar Oud-Beijerland rijden en in de middagspits gingen vier ritten naar Maasdam rijden. Door deze nieuwe lijn werd de route van lijn 667 omgelegd via De Klem en Klaaswaal.
Vanaf 31 augustus 2014 gingen 's middags nog maar twee ritten terug rijden naar Maasdam, waarvan ééntje slechts alleen op dinsdag rijdt. Alle overige ritten 's middags kwamen te vervallen.
Op 13 december 2015 ging de volgende concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee van start. Deze was na de aanbestedingsronde gewonnen door Connexxion, waardoor zij weer terugkeerde in één van haar ontstaansgebieden. Naast de introductie van het R-net werden diverse andere wijzigingen doorgevoerd.
Deze lijn bleef goeddeels ongewijzigd, alleen in de middagspits werd de frequentie verhoogd naar vier ritten richting Maasdam.