Lijn 661 Panningen De Wietel - Maaseik Busstation
Voormalige buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 661 reed van Panningen via Helden, Roggel, Haelen, Horn, Beegdne, Heel, Panheel en Ittervoort naar Maaseik.
Dienstregeling
- Op deze lijn gold een afwijkend tariefsysteem.
- In de ochtendspits reed één rit van Panningen naar Maaseik en één rit van Maaseik naar Roermond.
- Op woensdagmiddag reed één rit van Roermond naar Maaseik en één rit van Maaseik naar Panningen.
- In de middagspits, maar niet op woensdag, reden twee ritten van Roermond naar Maaseik en twee ritten van Maaseik naar Panningen.
- De halte Sint Jansberg werd alleen bediend door de ritten van/naar Panningen.
Route
Halte | ||
Panningen, De Wietel | ||
Helden, Roggelseweg | ||
Roggel, Molenweg/Dorpsstraat | ||
Haelen, Burg. Aquariusstraat/Burg. Hoeberstraat | ||
Roermond, Station | ||
Horn, Beegderweg/Jachtmeesterlaan | ||
Beegden, Heerstraat Noord 7 | ||
Heel, Wilhelminaplein | ||
Panheel, Heelderweg | ||
Ittervoort, Kerk | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Kessenich, Venlosesteenweg | ||
Geistingen, Venlosesteenweg | ||
Maaseik, Sint Jansberg | ||
Maaseik, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan, maar in elk geval ná 14 december 2003. In de dienstregeling 2005 werd gesproken dat deze lijn geen wijzigingen kende.