Lijn 076 Krefeld Hauptbahnhof - Kamp-Lintfort Neues Rathaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 mrt 2023 om 19:22
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 076 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Rheinlandbussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN NL 263 Setra S 315 NF VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2 à 3) uur |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/3 uur |
Zaterdagavond | 1x/3 uur |
Zondag | 1x/3 uur (vanaf 15:00) |
Zondagavond | 1x/3 uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 076 rijdt van Krefeld Hauptbahnhof via Krefeld Hüls, Kempen Tönisberg, Neukirchen-Vluyn Vluyn, Neukirchen-Vluyn Hochkammer, Neukirchen-Vluyn Rayen en Kamp-Lintfort Geisbruch naar Kamp-Lintfort Stadtmitte.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten richting Kamp-Lintfort via de halte Sporthalle en in de middag rijden afhankelijk van de dag twee à drie ritten deze route in de omgekeerde richting. De ritten richting Krefeld die via de halte Sporthalle rijden, rijden niet via de halte Lintforter Straße.
- Alleen doordeweeks tussen circa 10:00 en 13:00 wordt 1x/uur gereden. De rest van de dag wordt 1x/2 uur gereden. In de middag rijdt altijd één extra rit van de halte Moränenstraße naar Kamp-Lintfort Neues Rathaus en in de ochtendspits van de halte Hülser Markt naar Kamp-Lintfort Neues Rathaus.
- Alleen buiten de vakanties rijdt in zowel in de ochtend- als middagspits een extra rit van Kamp-Lintfort Neues Rathaus naar de halte Vluyn Vluyner Platz en rijdt rond 13:00 uur één rit van Krefeld Hauptbahnhof naar Kamp-Lintfort Neues Rathaus. Hierdoor valt in de vakanties een gat van ongeveer drie uur tussen circa 13:00 en 16:00 uur in beide richtingen.
- Op zondag rijden alleen twee ritten in beide richtingen tussen circa 15:00 en 20:00 uur.
- Doordeweeks beginnen of eindigen één à twee ritten bij de halte Verkehrspavillon. Ook alle ritten op zondag eindigen bij deze halte.
Route
Halte | ||
Krefeld, Hauptbahnhof | ||
Krefeld, Dreikönigenstraße | ||
Krefeld, Rheinstraße | ||
Krefeld, Friedrichsplatz | ||
Krefeld, Oranierring | ||
Krefeld, Moritzplatz | ||
Krefeld, Schroersdyk | ||
Krefeld, Grabeskirche/Kapuzinerkloster | ||
Krefeld, Kützhofweg | ||
Krefeld, Steeger Dyk | ||
Krefeld, Hülser Markt | ||
Krefeld, Am Strathhof | ||
Krefeld, Am Hagelkreuz | ||
Krefeld, Vorderorbroich | ||
Krefeld, Hinterorbroich | ||
Kempen, Vinnbrück | ||
Kempen, Klaßweg | ||
Kempen, An Haus Padenberg | ||
Kempen, Moränenstraße | ||
Kempen, Alter Sportplatz | ||
Rheurdt, Neufeld | ||
Neukirchen-Vluyn, Ulmenweg | ||
Neukirchen-Vluyn, Pappelstraße | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyner Südring | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyn Vluyner Platz | ||
Neukirchen-Vluyn, Springenweg | ||
Neukirchen-Vluyn, Rayener Straße | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyn Gasthaus Zur Linde | ||
Neukirchen-Vluyn, Feldstraße | ||
Neukirchen-Vluyn, Hochkammerstraße | ||
Neukirchen-Vluyn, Lintforter Straße | ||
Neukirchen-Vluyn, Am Honigshuck | ||
Neukirchen-Vluyn, Geldernsche Straße | ||
Neukirchen-Vluyn, Rayen Bergweg | ||
Kamp-Lintfort, Bramboschhof | ||
Kamp-Lintfort, Haus Eyll | ||
Kamp-Lintfort, Delhees | ||
Kamp-Lintfort, Lange Straße | ||
Kamp-Lintfort, Eyller-/Ferdinantenstraße | ||
Kamp-Lintfort, Sporthalle | ||
Kamp-Lintfort, Konradstraße | ||
Kamp-Lintfort, Gymnasium | ||
Kamp-Lintfort, Prinzenplatz | ||
Kamp-Lintfort, Neues Casino | ||
Kamp-Lintfort, Pestalozzischule | ||
Kamp-Lintfort, Neues Rathaus | ||
Kamp-Lintfort, Verkehrspavillon |
Geschiedenis
Op 1 januari 2019 werd de halte Kapuzinerkloster hernoemd in Grabeskirche Inrath.
Op 9 juni 2019 werd de halte Grabeskirche Inrath hernoemd in Grabeskirche/Kapuzinerkloster.
Op 14 juni 2020 verviel de bediening van de halte Gymnasium richting Kamp-Lintfort.
Op 12 december 2021 werd de dienstregeling op zaterdag gewijzigd. Voortaan werd een frequentie van 1x/3 uur in plaats van 1x/2 uur aangeboden. Het aantal ritten op zaterdag bleef wel gelijk waarmee ook enkele ritten in de avonduren werden aangeboden.