Concessie Oost-Brabant (2007-2014)
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 18 feb 2009 om 10:06
Oost-Brabant | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Noord-Brabant |
Vervoerder(s) | Arriva |
Duur | 8 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt uitgevoerd door Arriva, die deze na aanbestedingsperikelen gewonnen had.
Lijnennet
Stadsdienst Oss
- Lijn 1 Oss, Station - De Kempenaerstraat
- Lijn 2 Oss, Station - Rotonde Schalkskampweg
- Lijn 3 Oss, Station - Mettegeupelstraat
- Lijn 4 Oss, Station - De Kempenaerstraat
Stadsdienst 's-Hertogenbosch
- Lijn 60 's Hertogenbosch, P+R Vlijmenseweg - Markt
- Lijn 61 's Hertogenbosch, Kruiskampsingel - Oosterplas
- Lijn 62 's Hertogenbosch, Kruiskampsingel - Rompertpassage
- Lijn 63 's Hertogenbosch, Maasoever - Rosmalen, Gemeentehuis
- Lijn 64 's Hertogenbosch, Kruiskampsingel - Oosterplas
- Lijn 65 's Hertogenbosch, Station NS - Bokhoven, Gravin Helenastraat
- Lijn 66 Vlijmen, Deken van Baarstraat - Rosmalen, Gemeentehuis
- Lijn 67 's Hertogenbosch, Station NS - Troelstradreef
- Lijn 68 's Hertogenbosch, Maasoever - Vught, Hertoglaan
- Lijn 69 's Hertogenbosch, Maasoever - Vught, Hertoglaan
- Lijn 70 's Hertogenbosch, P+R De Vliert - De Parade
- Lijn 72 's Hertogenbosch, Station NS - Empel, Bereklauw
- Lijn 73 's Hertogenbosch, Station NS - Rompertpassage
- Lijn 74 's Hertogenbosch, Staiton NS - Rosmalen, Grote Wielenlaan
- Lijn 80 's Hertogenbosch, P+R Provinciehuis - De Parade
Streekbussen
- Lijn 25 Veghel, Busstation - Helmond, Station NS
- Lijn 90 Grave, Busstation - 's Hertogenbosch, Station NS
- Lijn 91 Uden, Busstation - Cuijk, Station
- Lijn 92 Grave, Busstation - Cuijk, Station
- Lijn 93 Gennep, Busstation - Boxmeer, Station
- Lijn 96 Oss, Station NS - Zeeland, Udenseweg
- Lijn 152 Eindhoven, Station NS - Oss, Station NS
- Lijn 155 's Hertogenbosch, Station NS - Sint Oedenrode, Corridor
- Lijn 156 's Hertogenbosch, Station NS - Eindhoven, Station NS
- Lijn 157 Eindhoven, Station NS - Oss, Station NS
- Lijn 158 's Hertogenbosch, Station NS - Veghel, Busstation
- Lijn 159 's Hertogenbosch, Station NS - Veghel, Busstation
- Lijn 160 's Hertogenbosch, Station NS - Uden, Busstation
- Lijn 162 's Hertogenbosch, Station NS - Oss, Station NS
Buurtbussen
- Lijn 201 Veghel, Busstation - Maliskamp, Lijsterlaan
- Lijn 202 Heesch, De Misse - Heeswijk-Dinther, Zijlstraat
- Lijn 203 's Hertogenbosch, Station NS - Liempde, Raadhuisplein
- Lijn 204 Schijndel, Markt - Sint Oedenrode, Corridor
- Lijn 238 Grave, Busstation - Boxmeer, Maasziekenhuis
- Lijn 252 Herpen, Herperduin - Dieden, Achterstraat
- Lijn 253 Boerdonk, Kerk - Lieshout, Gemeentehuis
- Lijn 255 Boxmeer, Maasziekenhuis - Venray, Busstation
- Lijn 257 Oss, Station NS - Schaijk, Netjeshof
- Lijn 259 Rijkevoort, Kerk - Landhorst, Café Buitenlust
- Lijn 261 Oss, Station NS - Nuland, Rijksweg
- Lijn 285 Best, Station NS - Olland, Boxtelseweg
- Lijn 292 Venray, Busstation - Wilbertoord, Kerk
- Lijn 296 Oss, Station NS - Megen, W. Kippstraat
- Lijn 299 Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein - Oirschot, Sint Jorisstraat
Materieel
Binnen het vervoersgebied worden de volgende bussen ingezet:
Incidenteel worden nog ingezet: