Lijn 60 Roermond Station - Echt Station
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 17 nov 2018 om 14:44
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 60 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea, Volvo 8900 |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 71, 72, 86 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 60 rijdt van Roermond via Herten, Linne en Maasbracht naar Echt.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Zwartbroekplein | ||
Roermond, Nationaal Herdenkingspark | ||
Roermond, Mussenberg | ||
Herten, Schepersweg | ||
Linne, Veestraat | ||
Linne, Nieuwe Markt | ||
Linne, Maasbrachterweg | ||
Linne, Mergelweg | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Maasbracht, Voortstraat | ||
Maasbracht, Hofstraat | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Zuidsingel | ||
Maasbracht, Julianalaan | ||
Maasbracht, Echterstraat | ||
Echt, Fahrenheitweg | ||
Echt, Kelvinweg | ||
Echt, Maasbrachterweg | ||
Echt, Diepstraat | ||
Echt, Oranjestraat | ||
Echt, Kerkveldsweg | ||
Echt, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de concessie Limburg van start. Op dat moment is lijn 60 ontstaan uit een combinatie van de lijnen 71 en 72 tussen Roermond en Maasbracht en lijn 86 tussen Maasbracht en Echt.
Op 9 december 2018 werd de frequentie op zaterdag verlaagd van 2x/uur naar 1x per uur.